Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejman c. sorozatban mi...

Szulejman c. sorozatban mi tortenik Leoval es Hurremmel?

Figyelt kérdés
Ugye a 34-35-36. epizodokban talalkoznak es beszelnek, de csak torokul lattam. Mirol beszelnek ketten Ibrahim pasaval es mi lesz Leoval? Szulejman szultan megtudja? Vagy mi tortent az eletukben? Valaki tudja mi fog tortenni? Koszonom!!
2013. júl. 11. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hogy pontosan mi történik majd azt nem tudom,annyi biztos hogy Szádika kifogja őket hallgatni,amúgy a közös múltjukról fognak beszélgetni(azt hogy pontosan mit nem tudom,csak olvastam)
2013. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit olvastam,hogy Leo rátalál Hürremre és azért, hogy a közelébe lehessen udvari festő művész lesz. Majd Ibrahim rájön,hogy valójában milyen kapcsolat is volt közöttük és megzsarolja Hürremet, hogy mindent elmond a szultánnak róluk, ezért Hürrem kénytelen lesz megmérgezni Leot.
2013. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=txk46KjwC1I

Itt van törökül...

Kár, mert Leo jobban megérdemelte volna Hürremet.

2013. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mocsok Ibrahimja! Mindent tönkretesz, a szultán húga sem érdemli meg!
2013. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, a kapcsolatuk Hatice-vel meg szerintem borzasztóan gyenge szál a sorozatban. Hatice párszor hallotta hegedülni az erkélyről, meg bámulták egymást és máris szerelmesek?! o.O
2013. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Meg amúgy is milyen dolog az, hogy mióta megtörtént a ,,nagy bejelentés" a szultánnak, hogy ők szerelmesek-bár szerintem nem is volt amiért titkolniuk- azóta egy szót nem szólnak egymáshoz, nem is találkozgatnak.
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

plusz infó!

Hatice megfog őrölni Ibrahim halála után és Hürremet fogja vádolni,Ibrahim meg kavarni fog Nigar asszonnyal

http://www.youtube.com/watch?v=Zn__YmWCUKA

2013. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ibrahim miért fog meghalni?
2013. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha jól tudom megmérgezik
2013. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ibrahimot megfojtják.
2013. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!