Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcába kinek szurkolto...

Trónok harcába kinek szurkoltok? :D

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek és indokot is kérnék :D

Én a Starkoknak szurkolok természetesen.Lennisterek közül egyedül Tyrionnal tudok szimpatizálni.Joffrey meg az anyját remélem karóba húzzák.Meg a királyölővel sincs bajom.De az abszolút favoritom Khaleesi,szerintem övé lesz a vastrón.Hogy miért ? Van 3 sárkánya és 8 tucat érzéketlen gyilkológép áll mögötte :D



2013. jún. 29. 00:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A Starkoknak nem kell a trón. Az övék Észak, ahol mindig is ők uralkodtak. Túlélték ott az andalakot és a Targaryeneket is.

Magasról tojnak a vastrónra, bizonyítja ezt az is, hogy Eddard akármikor felülhetett volna rá, hiszen ő rángatta le róla Jaime Lannistert is.

2013. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Daenerysnek :D
2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Stannisnek:D
2013. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én Danynek szurkolok. Látszik ahogy a kislányból (hisz eredetileg 13-14 éves) királynővé válik a hibákon keresztül amiket sajnos elkövet. Szerencsére jó szíve is van és épelméjű, nem úgy mint a többi jelölt. És persze sárkány rajongó vagyok :) Nekem inkább az a kérdés, hogy ki lesz a 2 uralkodó mellette? Na erre is van jó pár ötlet :)


De van még jó pár akinek szurkolok (de ott még ugye nem tart a sorozat):

Martellek, Greyjoyok (Victarion - hú őt de várom már), ha pedig nem a ,,trónfoglalásról beszélünk" Jon, Davos, Bran, Jaime, Tyrion és még jópár.

2013. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sztem ez a sárkánynak 3 feje van stb dologban Danny nem lesz benne,olyan értelemben nem,h nem ő lesz az egyik, mivel ő a sárkányok anyja. Sztem SPOILER az egyik Aegon lesz, a másik Jon Snow, a 3-at nemtom. Am én azt se tartom kizártnak,h Jon nem Ned fia, hanem Rhaegar Targaryen és Lyanna Starké, és mivel Robertnek ígérték Lyannát, Ned ezért nem mondta el neki és inkább azt hazudta,h az övé.
2013. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Danyé lesz a Vastrón. És hogy miért nem? Mert túlságosan is adja magát. Szerintem Dany ott marad Meerenben és újraalapítja Valyriát.

Na de íme az én teóriám: A sárkány három feje lehet, hogy Azor Ahai-t jelenti. Ugyanis a három "fej"nek kell beteljesíteni a jóslatot, és csak úgy válik be. Az egyik Dany szerintem (ugyebár újjászületett, feltámasztotta a kősárkányokat, stb) a másik Jon (ha igaz a L+R=J elmélet) aki majd SPOILER szintén fel fog támadni valahogy, nem hiszem, hogy halva marad SPOILER VÉGE. Fényhozóra pedig azt mondták, markolat nélküli kard. Tehát szerintem nem igazi kardot kell rajta érteni. Szerintem maga az Éjjeli Őrség lesz a Fényhozó. És hogy ki lesz a harmadik fej? Majd meglátjuk, de szerintem biztos, hogy nem Stannis, vagy Aegon.

2013. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel bizonyos mértékben :) Dany nem hiszem, hogy a Vastrónra ülne bármikor is. Sőt SPOILER INNENTŐL most már nem is ő a jogos örökös... az előbbi teóriái tetszenek, hiszen azt hiszem, hogy Martin esetében semmit sem kell komolyan venni, de ha meg nem vesszük komolyan, akkor az a baj. Én is feltételezem, hogy az Éjjeli Őrség lehet a Fényhozó, ugyanis gondoljunk csak az esküjük szövegére: "kard vagyok a sötétségben". Azora Ahai személyét meg sem merem tippelni, nagyon kíváncsi vagyok rá, de szerintem itt ezesetben a háromfejű sárkány nem kapcsolható ide. SPOILER VÉGE Az meg, hogy a Vastrón kié lesz, szerintem egyelőre nagyon huszadrangú kérdés, én a történet legvégén el tudom képzelni SPOILER Sansát Aegonnal együtt... SPOILER VÉGE én nem szurkolok senkinek, mert nincs értelme, ki tudja, lehet hogy a következő könyv 6.oldalán már nem is él. Kedvenc szereplőm egyébként Melisandre :)
2013. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Stannisnek. :))

Kezdetben én is a Starkoknak drukkoltam, Ned miatt. Amikor megölték, és Robb lett a "király", akkor már egy kicsit elment tőlük a kedvem. :D

2013. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!