Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcába kinek szurkolto...

Trónok harcába kinek szurkoltok? :D

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek és indokot is kérnék :D

Én a Starkoknak szurkolok természetesen.Lennisterek közül egyedül Tyrionnal tudok szimpatizálni.Joffrey meg az anyját remélem karóba húzzák.Meg a királyölővel sincs bajom.De az abszolút favoritom Khaleesi,szerintem övé lesz a vastrón.Hogy miért ? Van 3 sárkánya és 8 tucat érzéketlen gyilkológép áll mögötte :D



2013. jún. 29. 00:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én neked szurkolok HAJRÁ HAJRÁ!!!
2013. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A Starkoknak. Ők fognak "nyerni" egyébként is. Más szóva sem jöhet. :-)
2013. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
*szóba
2013. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kahleszi válasza:

Remélem a Lannister-eket kinyírják. :D A Starkoknak már nagy esélyk nincs... mondanám, h házassággal tudnának szövtséget kötni, de attól sztem elment a kedvük... :D

Így Kahleszinek szurkolok, ő érdemli meg legjobban, vagy Havas John, de utóbbirra nem látok sok esélyt...


(Ezt mind úgy mondom, h nem olvastam a könyveket!)

2013. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

#2


Alig maradt Stark, és csak azért, mert egy normál sorozatban ők lennének a főszereplők és soha nem lenne semmi bajuk, ebben a sorozatban másképp mennek a dolgok, nem akkor klisé-halmaz, mint egy átlag sorozat (legyen az könyv vagy tv).

Szóval igenis van rá esély, hogy az utolsó 2-3 Starkot is majd megölik, bár van egy olyan érzésem, hogy ha meg is halnának, az még soká lesz.

2013. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Fuuton ***** válasza:

8 tucat makulátlan, ezen jót nbevettem, tehát akkor összesen 96 gyilkológép áll mögötte?

Ez mind?

Nem inkább 8000-re gondoltál?

Szerintem nem számít hogy ki ül a trónon, hiszen megmondta Tywin is, hogy nem biztos, hogy a király a leghatalmasabb ember.

2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem szurkolok de Havas Jon a kedvencem meg remélem a jövőbeni részekben többet szerepelnek ezek a "Mások" :D mert szerintem az a legérdekesebb történetszál :)
2013. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Alig maradt Stark..."


Mi a fenéről beszélsz? 2 Stark halt meg eddig + Cat. A Starkok többsége még mindig él. Sansa, Arya, Bran, Rickon, Benjen + Jon. Nem beszélve arról, hogy a gyerekeket rokoni szálak fűzik a Tullykhoz és Arrynokhoz is.

Lehet, hogy nem klisés a sztori, de attól még az igazi hősök a Starkok. Ezt a könyv tartalmában is kihangsúlyozták.

És akkor az utolsó könyv eredeti címéről nem is szóltam (amit lecseréltek), mert spoileres lenne...

2013. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Tywin mondata pedig csak akkor érvényes, ha a király gyenge jellem vagy idióta (pl. Joff). Szóval igenis számít, ki ül a trónon.
2013. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem főszereplők közül Havas Jon a kedvencem, mellékszereplők közül Bánatos Edd és a Véreb. Dannynek sztem hiába van 3 sárkánya, 8 ezer makulátlanja és egy halom felszabadított rabszolga, sztem nem fog a Vastrónon ülni. Én legalább is az eddigi könyvek alapján nem tudnám őt elképzelni a trónon.
2013. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!