Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Z világháborúban van ijesztő...

A Z világháborúban van ijesztő jelenet?

Figyelt kérdés
Haverommal mennénk megnézni, mondhatni horror rajongók vagyunk, ezért szeretnénk megtudni, hogy az akciófilmen túl, vannak-e horror motívumok benne, vannak ijesztő jelenetek benne?

2013. jún. 27. 21:39
 1/5 anonim válasza:

Hát a zombik elég félelmetesek voltak élőben, volt szerencsém hozzájuk, de hogy a többi milyen, az hétfőn kiderül, akkor megnézzük.

A Worm bodies-t viszont tudom ajánlani (Eleven testek), bár inkább vicces, mint horror, de állati jó, nekem legalábbis bejött.

2013. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első, ezt hogy érted?
2013. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy voltam a többszáz statiszta közül. Poénból mentünk el a válogatásra a párommal, mindkettőnket beválogattak, de az éjszakai forgatást ő nem tudta vállalni. Klassz élmény volt, talán újra végigcsinálnám, de örültem, mikor vége lett.

Azért kíváncsi leszek az egész filmre.

2013. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt egy jumpscare a filmben, bár kiszámítható volt.:)

Ezen kívül izgulós jelenetek is voltak benne, egész jó volt a film.

2013. júl. 3. 14:55
 5/5 anonim válasza:

Tényleg nem volt rossz film, de azért kicsit sajnáltam, hogy kihagyták az itthoni jeleneteket, csak egy ici-pici maradt meg.

1. és 3. voltam

2013. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!