Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok egy ilyen filmhez?

Mit szólnátok egy ilyen filmhez?

Figyelt kérdés
Van 1 ötletünk 1 haverral. 17-8 évesek vagyunk pont a buli korszakban és pont nyár van :) 5-6 ember összeköltözne egy kis házba a várostól 5km-re alig vannak szomszédok , azt ennék amit megtermelnek maguknak. De bulikba elmehetnek esténként vagy bulikat tarthatnak. 1 héten át követnénk az életüket kamerákkal.

2013. jún. 23. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekelne. Bocsi.
2013. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Természetesen lenne benne pár ellentétes személy akik utálják egymást. A többiek pedig csak most ismerkednek majd és igy ketté szakad a társaság? Részeges esték vagy józanság melyik lenne fölényben? Vajon össze jön valaki valakivel? Kiderülnek a titkok ?


Kb ilyenekről szólna. Meg hogy a városi ember mit csinál bevásárló központ nélkül.

2013. jún. 23. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez az, amire az embereknek NINCS szüksége. Hadd találjam ki, szereted az éjjel-nappal Budapestet, ugye? Na, ennyit erről, hogy az emberek nem utánozzák le, amit a tv-ben látnak...

Biztos lenne, akit érdekel, de hogy igénytelen lenne, abban biztos vagyok.

2013. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jó ötlet, hogy kimentek, de filmez forgatni róla szerintem sem éri meg
2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, csak az a pöti problem hogy nem eredeti. Már millióan megcsinálták ezelőtt, milliószor.

De tegyük fel, hogy mégis megcsináljátok, sikerül szerezni minden felszerelést ahhoz, hogy normális minőség legyen (már itt bukik a dolog, ugyanis olyan dolgokat kell összeszedni, amit most megmondom, hogy tizenévesek nem fognak tudni) akkor is, eladni kinek fogjátok? Senki nem fogja megvenni. Az ismert nevek is tepernek hogy egy újabb produkciójukat átvegye valamelyik csatorna, kezdőkkel, főleg tizenévesekkel meg szóba sem állnak. Ne haragudj, de ez a helyzet.

Vagy webseries-t akartok? Abból meg nem lesz semmi pénz, így viszont felesleges volt mindent beleölni.

De aranyos hogy vannak ilyesfajta álmaitok. Majd ha idősebek lesztek, kitanultok valami filmes szakmát, szereztek tapasztalatot meg kapcsolatokat, akkor el tudtok majd indulni a realitás talaján (mert ami most van, az csak a tipikus álmodozás, ami a korosztályotok sajátossága. én is átestem ezen, hajjaj...), és ki tudja, egyszer talán bejön az élet.

2013. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utálom az éjjel nappal budapestet meg az ilyen butaságokat ! :)

Youtube partner vagyok azaz social blade szóval a nézettség után kapok pénzt :)

Éppen érettségizem és go a színműv. :) És ez nem csal holmi múló álmom én megcsinálom :)

És garantálom hogy ez a kis websorozat olyat mutat amivel még nem nagyon találkoznak emberek. Tudom Ez furán és egoistán hangzik de majd meglátjátok :) Felszerelés már van egy jó ideje :) HD kamera , mikrofonok , fények , operatőr ismerős is van :)

2013. jún. 26. 01:32
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

'Utálom az éjjel nappal budapestet meg az ilyen butaságokat ! :)'

És ezt is írod: 'Vajon össze jön valaki valakivel? Kiderülnek a titkok ?'.


Ellentmondásos. :) Egy primitív, agyhalott emberen kívül senkit sem érdekelne, hogy mit csináltok egész nap, meg ki-kibe lesz szerelmes, vagy hogyan áruljátok el egymást. Ez pontosan ilyen Éjjel-nappal Budapest szintű dolog, csak ők 'minőségibb' műsort tudnak csinálni nálatok, mivel veletek nincs ott a hulladék RTL Klub.

2013. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megsúgom jersey shore-ból jött az ötlet :D nem nézek tv-t..felesleges ott a gép :d meg magyar műsorokat egyeltalán nem nézek mert szarok :D
2013. júl. 3. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi, de nem szükséges megsúgnod, azt hiszem mindenki rájött, minekután ott figyel a "Jersey" szó a címkék között...

Viszont én súgok neked valamit, ha esetleg nem lennél vele tisztában: a Jersey Shore mindennek a legalja.

A trash reality-k között is legeslegalul helyezkedik el.

De tudod mit? Próbáljátok meg, nyomjatok bele egy csomó pénzt, időt és energiát, azt hiszem neked most szükséged van egy nagy pofáraesésre. (Mert az lesz, mikor realizálod hogy a kutyának se kell, és minden felesleges volt.) Időnként midnenkinek szüksége van ilyesmire, főleg ha nagyon fiatal, nagyon naiv, és nagyon idealista. Tudod ez építi a jellemet.

2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

7. vagyok.


Ahogy az előttem szóló is írta, magadat aláztad meg ezzel, hogy ellenérvnek a Jersey Shore-t hoztad fel. Én sem nézek TV-t, mert én nem azon az alacsony szellemi szinten vagyok, hogy kielégítsenek az ilyen műsorok. Értelmes csatornákat pedig azért nem tudok nézni, mert nem bírom elviselni öt percenként a fogyasztói társadalom kötelező agymosó reklámjait.


Ha már ilyen fiatalon van számítógéped, akkor használhatnád értelmes célokra. Az internetről annyi kultúrát magadba tudnál szívni... Ehelyett meg Jersey Shore. Pff.


'meg magyar műsorokat egyeltalán nem nézek mert szarok :D'

És tudod miért vannak a magyar csatornákon ilyen műsorok? Te lehet, hogy a gépeden nézed, de a többi, hozzád hasonló primitív ember a TV-n keresztül élvezi az ilyen dühítő hulladékokat. Ha nem lenne rá igény, és nem nézné senki, akkor nem sugároznák a TV-ben. Ne hagyd, hogy ennyire elbutítsanak, és meghatározzák az ízlésedet, gondolkodásodat.


Amúgy, ha Te komolyan ilyen szinten mozogsz, akkor én nem ajánlanám neked, hogy a filmművészettel foglalkozz a jövőben, és alkotni akarj benne, mert nem tudnál, azt nem nevezik filmművészetnek. Igazán remélem, hogy kinövöd ezt. Aki esetleg igazi filmet akar rendezni, az a kultúrát nem a Jersey Shore-ból meríti. Ha nem rendelkezel egy átlátó világképpel, sokoldalú meglátással a dolgokról, akkor esélyed sincs, mert nem tudnál beleadni semmilyen mondanivalót a filmjeidbe.

2013. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!