Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok egy Szent...

Mit szólnátok egy Szent László lovagkirályról szóló filmhez, ami kicsit hasonló stílusban készülne el, mint a 300? :D

Figyelt kérdés
Szerintem érdekes lenne, ugyanis Szent László élete nem volt egy unalmas pályafutás, így egy eléggé mozgalmas filmet lehetne alkotni életéből, tehát "szórakozva tanulnánk". A "300 féle stílus" alatt pedig azt értem, hogy kb. olyan naturális jeleneteket is bele lehetne csempészni, mint amilyenek a 300-ban szerepelnek. Ez lehetne a 21. század első igényes magyar filmje :DDD - bár a Kaméleon az egészen jó volt.
2010. júl. 21. 12:09
 1/3 hell-ikon ***** válasza:
Én tudnék értékelni egy ilyen filmet, de a mai magyar színészekkel.... (leszámítva 1-2-t, szinte kivihetetlen vállalkozás lenne).
2010. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
@hell-ikon: valahol csak csurran-csöppen 1-2 felfedezetlen tehetség :D bár a színészek kiválasztásával tényleg bajban lennék...
2010. júl. 22. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

ha sikerülne összehozni egy jó forgatókönyvet is a látvány mellé,akkor tuti film lenne.

mondjuk én megnéznék egy 300 stílusban megcsinált vlad tepes filmet is.

2011. dec. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!