Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Help horror ismerők! Mi a...

Help horror ismerők! Mi a film címe?

Figyelt kérdés
Csajnak autóbalesete lesz, ezért elveszti a szemét, és kap újakat, látomásai lesznek de azt látja mindig, hogy egy csávó üldözi és meg akarja ölni. Megtalálja a szeme elözö gazdájának családját, és ők mondják el, hogy milyen pasijai voltak a csajnak és valaki közülük ölte meg. Felkeresi a csávókat, az egyik egy gettóban élő idegbeteg, a másik meg egy autómosóban dolgozik, és amikor a csaj kocsija ablakát törli akkor az egyik mozdulatánál a csaj felismeri őt a látomásaiból.. És ennél a pontnál sajnos elaludtam... valaki segitsen melyik ez a film! Hálám üldözze aki segit.:D

2013. jún. 22. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szem



:D

2013. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem... Valaki olyan címet írjon már aki tényleg látta és tudja a címet, ne hasonló filmeket írjatok mert attól agyf***t kapok...! Kössz...
2013. jún. 22. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is a Szem. :) Nekem is az rémlik.
2013. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor valszeg egy kopi :P
2013. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szem leírása:

Sydney, a fiatal hegedűművész egy gyerekkori tragédia folytán elveszítette a látását. A vak lány egy speciális szemműtétnek köszönhetően esélyt kap arra, hogy újra lásson. A felépülésben orvosa és nővére segíti, ám a kezdeti öröme hamar rettegésbe fordul. Szörnyű és ijesztő látomások jelennek meg előtte, és nem tudja eldönteni, hogy a képzelete játszik vele, vagy a valóságot látja. Az egyre erőszakosabb és félelmetesebb jelenések az őrület határára kergetik a lányt. Felmerül benne, hogy a donornak, akinek a látását köszönheti, köze lehet ehhez a tébolyhoz, és az orvosa segítségével nyomozásba kezdenek.


Láttam nemolyan rég ezt a filmet, és ez egy szellemes film valami házban égtek meg de egy csaj túlélte.. valami ilyesmiről szól. Semmi köze ahoz amit fentebb írtam le filmet.


:SS kezdek elkeseredni h senki nem tudja a cimét ez h lehet? O.O..

2013. jún. 23. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

házban égnek?


egy tipp de valszeg nem jó: rémálom az elm utcában

2013. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta meglett a film címe, kérdező? Lehet megnézném én is.
2020. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!