Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi horrorfilm címét...

Egy régi horrorfilm címét keresem, emlékszik rá valaki?

Figyelt kérdés
A filmet kb. 5 vagy talán 7 éve láttam. Sajnos pontos információkra nem emlékszem, de elmondok mindent amit tudok. Egy házaspár a tenger mellett élt, ha jól emlékszem eléggé messze más lakóktól, és volt egy fiúk. Egyszer a fiú barátai átjöttek játszani hozzá, és a tengerparton volt egy barlang talán, ott bent játszottak, maszkot viseltek, vagy talán csak a házaspár gyereke már nem tudom. És mintha a maszkok miatt az anyuka megzavarodott volna, nem tudta melyik a fia, hol van, és ilyen barna zsákszerű maszk volt a fején, a szeme volt csak kivágva. Aztán a férj időközben ha jól tudom valahogy kikerül a képből, és a film vége, hogy az anyuka bezárja a tudatán kívül a fiát valami pince szerűségbe, és egyszer csak rájön, hogy ott lehet a fia, és hirtelen elkezdi a cuccokat az ajtó elől eldobálni, bemegy és ott a halott fia. Rájön hogy ő zárta be kb egy hónapra, és a gyerek éhen halt. Lehet hogy kihagytam valami fontos infót hogy pl skizofrén az anyuka ezért nem emlékszik és a kisgyerekkel nincs is semmi baj(mert amúgy a filmben úgy tűnik mintha kísértet lenne vagy nem tudom). Elég kicsi voltam mikor láttam 8-10 éves talán. A tenger az tuti, a maszk, a játék az elején a többi kis gyerkőccel, meg a vége hogy a fiú be van zárva és halott. Legyetek szívesek akinek van tippje írja le, elég ha csak egy képet meglátok a filmből és tudni fogom hogy az lesz-e.

2013. jún. 22. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az árvaház ( El orfanato - 2007 )
2013. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
így van köszönöm
2013. jún. 23. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!