Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná írni nekem...

Valaki le tudná írni nekem hogy miről szól az Ómen c. horror film?

Figyelt kérdés
köszi.. az egész történetet kérem

2013. jún. 19. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még nem láttam, de hallomásból tudom hogy egy gyerekröl akit megszál az ördög ijesmi
2013. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem.. annyit tudok h van egy gyerek akiről a szülei azt hiszik h az övék, de igazából a sátán fia.. de utána mivan?
2013. jún. 19. 20:45
 3/7 Bakos Emma ***** válasza:
100%
Robert Thorn, az Amerikai Egyesült Államok római nagykövete megtudja, hogy felesége halott fiúgyermeket hozott a világra. Ahelyett, hogy közölné Katherine-nel a rossz hírt, Robet inkább úgy dönt, hogy a katolikus egyházon keresztül inkább örökbefogad egy újszülöttet. A gyermek születési adatait misztikus homály fedi és ahogy "cseperedik", egyre több rémisztő és baljóslatú esemény történik a Thorn házban. Egy pap figyelmezteti a nagykövetet, hogy örökbefogadott gyermeke, Damien minden bizonnyal a Sátán fia, maga az Antikrisztus. Szerinte csak egyetlen ember van a földön, aki képes szembeszállni vele: egy Bugenhagen nevű férfi, aki Izraelben él.
2013. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bakos Emma ***** válasza:

[link]

Tádám,ha tudsz angolul itt van.

2013. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii :D elmondanátok h a kutya ki volt?
2013. jún. 20. 11:08
 6/7 Bakos Emma ***** válasza:
Én nem néztem meg!:D
2013. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Video nie je k dispozícii
2023. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!