Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy ki nem állhatom Sakurát de úgy, hogy azt el nem bírom mondani, a puszta létezése is egy hiba a narutoban, ha naruto világában élnék az lenne az első, hogy leszúrnám,

indok: mert egy rohadt kis p*csa, sima naruto elején is nagy Sasuke fan volt, meg minden, meg mindig őt ajnározta és ismerte el, és mikor naruto kitalált valami jó stratégiát, vagy megmentette Sakurácskát akkor nem, hogy jaj naruto te olyan ügyes vagy v. vmi dicséret, hanem, hogy nem is olyan rossz vagy még annyi sem, bezzeg mikor Sasuke mentette meg, akkor jaj Sasuke te olyan ügyi vagy, szegény gyerek pedig nemtudta levakarni magáról, de kezdjük a gyökerénél, ugye Ino szerelmes volt Sasukébe kiskorában, és Sakurácska pedig egy született pancser volt és mindenki csesztette és Ino felkarolta LB-k lettek meg minden aztán meg ő is beleszeretett a barátnője szerelmébe és kitalálta, hogy akkor Inot már utálnia kell mert ő is szerelmes Sasukéba, és elfelejtette, hogy mennyi mindent köszönhet Inonak, aztán meg Zabuzánál is sz*rt se csinált nemvolt képes megtanulni egy rohadt ninjutsut sztem egyáltalán nem való shinobinak -shippuudenbe se- aztán mikor orcsi marcsi is színre lépett akkor is sasuke meg naruto harcoltak rendesen ő meg csak nézett mint borjú az új kapura, meg Lee is totál szerelmes bele és őt is csak olyan bunkón lepattintotta, pedig kedvesen is lehetett volna, hisz Lee is megpróbálta őt megmenteni a chuunin vizsgán, majd pedig naruto gaarától is megmentette amit sasukénak köszönt meg, de mikor sasuke elmondta h. naruto mentette meg, akkor nem bírta volna narutot egy köszönömmel megméltatni! utána meg sasuke elhagyta a falut ő meg odament bőgni narutonak, hogy hozza vissza, nem érdekelte, hogy naruto a kis kérés miatt meg is halhat hisz kit érdekel, hogy meghal e hisz p csak egy senki aki rajong érte és folyton megmenti, utána pedig shippuudenbe is hinata szerelmet vall és mielőtt narutoval megtudta volna hinata ezt beszélni, belerontott ebbe egy szerelmi vallomásba (ami nem is volt igaz), meg elhatározta, hogy sasukét megöli, utána meg csak megint több fejfájást okozott mindenkinek, és már bocsi de nem olyan erős ő, egy csakrába kevert íjjal lenyomná bárki, Ino sokkal jobb nála, meg tenten is és oké, hogy olyan sokat fejlődött de nem csak ő hanem mindenki vele együtt szoval minimum olyan szinten kell már a ninjáknak 16 évesen lenni mint ő, de utána ugye sasuke nem jött vissza és naruto meg menő lett és akkor már persze nem úgy tekint rá mint régebben, akit folyton le kell rázni, mert ő a város hőse és tisztelni kell D: hát még jó hogy fejlődött valamit azalatt a 3 év alatt, az isten rugná rá a temető kaput, nem Nejinek kellene meghalnia, sakura jobb lenne, remélem történik majd valami h. nejit feltámasztják lehetőleg sakura azzal a módszerrel amit Chijo nagyi is alkalmazozz!



2013. jún. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele. Az hogy régen idegesítő volt, nézd, vannak ilyen kislányok akik ilyenek. Elnéztem neki, ahogy elnéztem Sasuke beképzeltségét. Azóta felnőtt, megváltozott. A Sasori elleni harcban és előtte ahogy megmentette Gaara tesóját meg kifejezetten menő volt. Ott megkedveltem és vártam hogy továbbra is badass legyen. Az hogy azóta miért nem volt több az olyan jelenetekből az egyes egyedül a béna írónak a hibája, amiért haragszok is rá, de ez van. Kishi nem tud női karaktereket írni, ezt ő mondta egy interjúban. Sakura csak azért ilyen háttérba szorult karakter. Kár hogy nem írt olyan dolgokat, hogy mit csinált Sakura a háttérben, mert biztos vagyok benne hogy egy jó orvosi ninja. Csak azért nem badass, mert az író béna. Én a Sasori eset óta várom, hogy Sakura végre kapjon valami számára megérdemeltebb dolgot, mondjuk valami jó kis powerup-ot, mert Naruto és Sasuke kapott egy csomót. Természetesen hiába várok.

És nem igazán látom hogy oda lenne még mindig Sasukéért. Örülök, hogy legalább olyan jeleneteket kap, hogy megmutatják aggódik Narutóért, és már nem bízik Sasukéban. Szerintem jó karakter, csak az író béna. Ez az egyik dolog (Sasuke lehetetlen karaktere mellett) ami idegesít a Narutoban.

2014. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
24%

IIIGGEEEEEN!!!!!!!! JEEEEEE!!!!!! Vérig mocskoltuk sakurát!!!!!Most pécézzünk ki valakit egy másik anime-ből !!!!!

Szerintetek is a One Piece-ből luffy a leggyengéb,legkomolyabb

karakter???!!!!!!Vagy a Fairy Tailt cs*sszük szét !!!!??

NEM VAN EGY JOBB ÖTPETEM MINDEN LÉTEZŐ

ANIME-BŐL PÉCÉZZÜNK EGY EMBERT(vagy lényt) AKI EGY

KICSIT IS UNSZINPATIKUS VAGY VAN EGY KIS HIBÁJA!!!!!OK?!

還想話絲

2015. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Az anime rajzfilmet jelent (Én,és a japán nyelvtudásom). Amúgy a Naruto végére (The Last,Next Gen) szerintem egész tűrhető lett.Amúgy,-igazság szerint-Kishimoto úgy tervezte,hogy ki fogja nyírni Sakurát a chuunin vizsga első fordulójában,de nem tette.
2015. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!