Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy ki nem állhatom Sakurát de úgy, hogy azt el nem bírom mondani, a puszta létezése is egy hiba a narutoban, ha naruto világában élnék az lenne az első, hogy leszúrnám,

indok: mert egy rohadt kis p*csa, sima naruto elején is nagy Sasuke fan volt, meg minden, meg mindig őt ajnározta és ismerte el, és mikor naruto kitalált valami jó stratégiát, vagy megmentette Sakurácskát akkor nem, hogy jaj naruto te olyan ügyes vagy v. vmi dicséret, hanem, hogy nem is olyan rossz vagy még annyi sem, bezzeg mikor Sasuke mentette meg, akkor jaj Sasuke te olyan ügyi vagy, szegény gyerek pedig nemtudta levakarni magáról, de kezdjük a gyökerénél, ugye Ino szerelmes volt Sasukébe kiskorában, és Sakurácska pedig egy született pancser volt és mindenki csesztette és Ino felkarolta LB-k lettek meg minden aztán meg ő is beleszeretett a barátnője szerelmébe és kitalálta, hogy akkor Inot már utálnia kell mert ő is szerelmes Sasukéba, és elfelejtette, hogy mennyi mindent köszönhet Inonak, aztán meg Zabuzánál is sz*rt se csinált nemvolt képes megtanulni egy rohadt ninjutsut sztem egyáltalán nem való shinobinak -shippuudenbe se- aztán mikor orcsi marcsi is színre lépett akkor is sasuke meg naruto harcoltak rendesen ő meg csak nézett mint borjú az új kapura, meg Lee is totál szerelmes bele és őt is csak olyan bunkón lepattintotta, pedig kedvesen is lehetett volna, hisz Lee is megpróbálta őt megmenteni a chuunin vizsgán, majd pedig naruto gaarától is megmentette amit sasukénak köszönt meg, de mikor sasuke elmondta h. naruto mentette meg, akkor nem bírta volna narutot egy köszönömmel megméltatni! utána meg sasuke elhagyta a falut ő meg odament bőgni narutonak, hogy hozza vissza, nem érdekelte, hogy naruto a kis kérés miatt meg is halhat hisz kit érdekel, hogy meghal e hisz p csak egy senki aki rajong érte és folyton megmenti, utána pedig shippuudenbe is hinata szerelmet vall és mielőtt narutoval megtudta volna hinata ezt beszélni, belerontott ebbe egy szerelmi vallomásba (ami nem is volt igaz), meg elhatározta, hogy sasukét megöli, utána meg csak megint több fejfájást okozott mindenkinek, és már bocsi de nem olyan erős ő, egy csakrába kevert íjjal lenyomná bárki, Ino sokkal jobb nála, meg tenten is és oké, hogy olyan sokat fejlődött de nem csak ő hanem mindenki vele együtt szoval minimum olyan szinten kell már a ninjáknak 16 évesen lenni mint ő, de utána ugye sasuke nem jött vissza és naruto meg menő lett és akkor már persze nem úgy tekint rá mint régebben, akit folyton le kell rázni, mert ő a város hőse és tisztelni kell D: hát még jó hogy fejlődött valamit azalatt a 3 év alatt, az isten rugná rá a temető kaput, nem Nejinek kellene meghalnia, sakura jobb lenne, remélem történik majd valami h. nejit feltámasztják lehetőleg sakura azzal a módszerrel amit Chijo nagyi is alkalmazozz!



2013. jún. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Viszont azért igazán tanulhatott volna mást is nem csak gyógyító jutsut -.-
2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
54%

Az egy dolog, hogy nem szereted Kedves kérdező, de ez már gusztustalan. Ennyire utálni egy nem létező karakter, kész vicc vagy (mellesleg kicsit zakkant, de tényleg bocs) Már bocs, de úgy viselkedsz, mint egy paraszt. Mondjuk jót röhögtem rajtad, amúgy hány éves vagy? 8 esetleg 9? Most én mondom el a véleményemet Sakuráról:

1. Sakura az egyik legfontosabb karakter a Narutoban. Bármennyire szeretnéd, Sakura nem fog meghalni, ez tény.

2. Sakura nagyon erős. Ezt neked is el kellene fogadnod. Alapból ő egy orvosi ninja (az egyik legkiválóbb), de ennek ellenére, mint már anniyszor emlitették a mangában, a chakrairányitása jobb Narutoénál és Sasukéénál, különben nem lenne képes egy helyre összpontositania az erejét, ezért is ilyen jó kunoichi. Persze soha nem érhet Naruto, Sasuke és sok más sokkal erősebb karakter közelébe, de a maga módján nagyon ERŐS. Emlitetted Inot. Ez kész vicc, ugye? Ino? Ino csak keveset ért az orvosi ninjutuhoz, és egyetlen (gyenge) képessége a tudatrablás, ami valjuk be, ha nem lenne Shikamaru ös Choji akkor semmire se menne vele. Ino az egösz Naruto alatt semmit sem fejlődött ( a Chunnin vizsgán se tudta legyőzni Sakurát, aki akkor nagyon gyenge volt, akkor már hogy győzhetné le a mostani Sakut?) SPOILER ha olvasod a mangát, akkor tudod, hogy Sakura elsajátitotta a Byakugout, ami csak Tsunade és az 1.Hokage feleségének volt.-ebből következik, hogy meg tudja idézni Katsuyut. Na, most mondd, hogy gyenge.

Soha, senkinek nem segit? Ugyan, kérlek. A többi vele egykorú kunoichik közül ő segit a legtöbbet az embereken. Lásd: Chyo nagyi, Pein elleni harc közben sok falusin segitett, és a legnagyobb segitség, hogy a háborúban mennyi ninja életet mentett meg!!! Ha még ilyenkor is haszontalannak és szánalmasnak tartod, jó hüly vagy.

3. a viselkedése: a sima Narutoban nagyon idegesitő karakter volt, ésn se szerettem igazán. De ne mondd, hogy a Shippudenben nem változott! Maga Kishimoto mondta, hogy ő változott a legtöbbet. Mennyiszer aggódott narutoért? És Tsunadéért? Őszintén megmondva le se fütyüli már Sasukét. Hisz mondta Narutonak nem egyszer, hogy hagyjon fel Sasuke felkeresésével. Sakura rájött, hogy mennyire az emberek terhére volt, és mg akart erősödni. A Shippudenbe csak a háborúban mondta ki a nevét örömmel, amikor látta, hogy talán megjött az esze. Nem olyan, mint Hinata aki csak magára meg Narutora gondol. De most mellőzöm Hinatát. A lényeg az, hogy Sakura megváltozott. Igenis, jó ember lett belőle, aki segiteni akar a barátainak és embereknek.

4. Az, hogy csak Sakurának nem volt rossz gyermekkora mi a rossz? Inkább milyen szerencsés volt, hogy megúszta csak csúfolással. Legalább nem minden karakter lett sablonos, nem mindenkinek kellett szenvedni. Ő amolyan kakukktojás. Ezen mi a rossz? Ne itéld el amiatt, hogy boldog gyermekkora volt!


Összesen talán ennyi. Szerintem te csak azért utálod őt, mert még a sima Narutoban megutáltad, és gyűlöleted nem múlt el. Bármit fog tenni, neked ellenszerves lesz. Nem a te hibád, bele van rögződve a fejedbe. Kicsit sok lett, de nem baj.

2013. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
59%
am most néztem még pár Sakurával kapcsolatos kérdést és hát...te komolyan meghibbantál? "halál sakuranak! elmegyek a sharingannal a naruto vilagaba és kinyirom sakurat! hulye kis p... és k...." ember, jól vagy? nem kell bele élned magadat! nyugodj le! -_- komolyan nem lehetsz több 12 évesnél...
2013. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

hát az... mázli... jó rég írtam, de kit érdekel a naruto :) ezt a kérdés kiírást követően már nem is követem a story-t, szerintem rossz az egész anime

sakura? még mindig utálom, sz*r karakter, és ennyi. De még mindig jobb mint az amnesiából a csaj, azért a narutot se méltassuk, elcseszett az egész, milyenek legyenek akkor a karakterek? 5 normális karakter ha van benne (Ohh! és Sasuke nincs köztük ;))

2013. dec. 18. 21:09
 45/53 A kérdező kommentje:

jah amúgy katica! A végén még eltaposnak, tehát repülj el!

(viccet félretéve)

1: 14 éves, akad e ezzel netán problémád?

2: Szerintem meg nem erős, és nem fogadom el :) egyszerűen csak nem nézem a narutot *-*


de már nem számozok:

öhömm, nosz ami el van ceszve (és igen, direkt így írom) asz el lett ceszfe... tehát bármit is szépítünk: el lett cseszve, jónak indult az egész, rossz lett belőle és : pont


hogy ki a hülye azt ne te döntsd el :) vagy szerinted pszichiátriáról írok? D: NÜÜÜMMM


amúgy meg: saját gondolkodásomat felderítve, úgy vélem nem őt gyűlölöm, hanem inkább kishimotot, annyi milliárd jó shounen manga van a világ minden táján kérdésem: miért pont ez?

És nekem ne mondja senki, hogy a női karakterek csak ilyenek lehetnek, lehet, hogy japánban a nők elnyomásban vannak, de ott van ellenpéldának Mikasa a shingeki no kyojin-ból, vagy yuno a mirai nikki-ből (igaz ő már yandere - de akkor is!) nem csak tsundere meg (külön) sakura műfajú karakterek léteznek


Ó és a lényeg: ha nem szimpatizálsz a kérdéssel, ne válaszolj, a legjobb megoldás 50+ sor elkerülése érdekében :)

2013. dec. 18. 21:21
 46/53 anonim ***** válasza:
én se szeretem Sakurát, én is ezen akadtam ki, hogy állandóan szaladt Sasuke után, mint valami kis pincsikutya, aki szemmel láthatóan nagyívből szart a fejére, Naruto meg többször is elhívta randevúra, meg kedveskedett neki, erre mit kap? Hogy Sakurának nincs felé egy kedves szava sem, csak oltogatja, ezzel szemben Sasukének elég csak ránéznia kb. Sakurára, már egyből -Jajj, Sasuke annyira okos és ügyes és olyan jóképű, jajj, hogy ő milyen tökéletes *-* Ráadásul nem tudom, írták-e már előttem, ha igen, bocsi az ismétlésekért, csak engem az Inoval való "barátsága" is irritált...mert Sakurát ugye cikizték régebben és Ino ment oda hozzá és ő védte meg a kis köcsögöktől, ezek után elég bunkóság lekoppintania őt, főleg nem egy pasi miatt...nem tudom, más hogy van vele, de én a legjobb barátnőmet nem hagynám ott egy fiú miatt, a fiúk kb. jönnek-mennek, igaz barátokat viszont nem találsz olyan könnyen...Jajj meg ami még nagyon idegesített, az a belső Sakura vagy kicsoda...na az már tényleg egy vicc.
2014. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
jó, ezer bocs, oké? nem akartam, de komolyan? tudom, marha hülye vagyok...béke, jó?
2014. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a vége felé már nagyon írtad h a Naruto egy szar (ami nem így van esetleg megbeszélhetjük valahol)de végülis ha jól látom nézted és szeretted. az h neked más az ízlésed esetleg nem szimpi azzal meg nem lehet mit csinálni,el kell fogadni ahogy azt is ha valaki szereti
2014. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 k.mefisto1 ***** válasza:
szerintem az kéne h egyszerűen lepattintja mindenki azt cs... mondjuk vége az animének tegyük fel összejön naruto és hinata...és sakura sehol ennyi ez így nekem meg is felelne:D
2014. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
kérdező 100%-osan egyetértek. Én sem csípem Sakurát. Nem tudom. h valaki észrevette-e de amikor arra kerül a sor az egész történetben h sakura vagy ino a jobb mindig sakura a jobb. utálom a karakterét.
2014. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!