Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy ki nem állhatom Sakurát de úgy, hogy azt el nem bírom mondani, a puszta létezése is egy hiba a narutoban, ha naruto világában élnék az lenne az első, hogy leszúrnám,

indok: mert egy rohadt kis p*csa, sima naruto elején is nagy Sasuke fan volt, meg minden, meg mindig őt ajnározta és ismerte el, és mikor naruto kitalált valami jó stratégiát, vagy megmentette Sakurácskát akkor nem, hogy jaj naruto te olyan ügyes vagy v. vmi dicséret, hanem, hogy nem is olyan rossz vagy még annyi sem, bezzeg mikor Sasuke mentette meg, akkor jaj Sasuke te olyan ügyi vagy, szegény gyerek pedig nemtudta levakarni magáról, de kezdjük a gyökerénél, ugye Ino szerelmes volt Sasukébe kiskorában, és Sakurácska pedig egy született pancser volt és mindenki csesztette és Ino felkarolta LB-k lettek meg minden aztán meg ő is beleszeretett a barátnője szerelmébe és kitalálta, hogy akkor Inot már utálnia kell mert ő is szerelmes Sasukéba, és elfelejtette, hogy mennyi mindent köszönhet Inonak, aztán meg Zabuzánál is sz*rt se csinált nemvolt képes megtanulni egy rohadt ninjutsut sztem egyáltalán nem való shinobinak -shippuudenbe se- aztán mikor orcsi marcsi is színre lépett akkor is sasuke meg naruto harcoltak rendesen ő meg csak nézett mint borjú az új kapura, meg Lee is totál szerelmes bele és őt is csak olyan bunkón lepattintotta, pedig kedvesen is lehetett volna, hisz Lee is megpróbálta őt megmenteni a chuunin vizsgán, majd pedig naruto gaarától is megmentette amit sasukénak köszönt meg, de mikor sasuke elmondta h. naruto mentette meg, akkor nem bírta volna narutot egy köszönömmel megméltatni! utána meg sasuke elhagyta a falut ő meg odament bőgni narutonak, hogy hozza vissza, nem érdekelte, hogy naruto a kis kérés miatt meg is halhat hisz kit érdekel, hogy meghal e hisz p csak egy senki aki rajong érte és folyton megmenti, utána pedig shippuudenbe is hinata szerelmet vall és mielőtt narutoval megtudta volna hinata ezt beszélni, belerontott ebbe egy szerelmi vallomásba (ami nem is volt igaz), meg elhatározta, hogy sasukét megöli, utána meg csak megint több fejfájást okozott mindenkinek, és már bocsi de nem olyan erős ő, egy csakrába kevert íjjal lenyomná bárki, Ino sokkal jobb nála, meg tenten is és oké, hogy olyan sokat fejlődött de nem csak ő hanem mindenki vele együtt szoval minimum olyan szinten kell már a ninjáknak 16 évesen lenni mint ő, de utána ugye sasuke nem jött vissza és naruto meg menő lett és akkor már persze nem úgy tekint rá mint régebben, akit folyton le kell rázni, mert ő a város hőse és tisztelni kell D: hát még jó hogy fejlődött valamit azalatt a 3 év alatt, az isten rugná rá a temető kaput, nem Nejinek kellene meghalnia, sakura jobb lenne, remélem történik majd valami h. nejit feltámasztják lehetőleg sakura azzal a módszerrel amit Chijo nagyi is alkalmazozz!



2013. jún. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
XD nem vagyok fan,de nem is utálom...na jó egy kicsit néha idegesít,de ha egy animében sem lennének ilyen karakterek,akk egy kicsit unalmasabb lenne...amúgy jól kiosztottátok ti is XD...nagyon birom hogy egy kitalált emberkét így ki tudnak beszélni XD
2013. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
elmegyek a naruto világába és egy henteskéssel megölöm az életem árán is!
2013. júl. 5. 23:19
 13/53 A kérdező kommentje:

am írtam ide egy fanfictiont: :D

egy fehér esővel borított cseresznyevirág kis története:

Sakura Naruto és Sasuke a háború után a faluban..:

(naruto elmegy rament enni)

sakura-izé sasuke örülök, hogy vissza jöttél a faluba

sasuke-akarsz valamit?

sakura-hát izé, csak arról amit még akkor mondtam mikor elmentél....(elvörösödik)

sasuke-nincs rád pazarolható időm (elindul)

sakura-sasuke álj! én csak, csak azt szeretném mondani, hogy... hogy amit akkor mondtam, azt, azt komolyan gondoltam! SZERETLEK (megjelenik a közelben Ino is)

Ino-mit mondtál sakura, ismételd meg!

sakura-ino, te meg mit...

sasuke-sakura, egy percre sem kérdeztem az érzéseidet, vagy nincs igazam? (megfordúl és sakurára néz)

ino-sakura kontroláld egy picit magad, már elegem van belőled, és az önzőségedből, sasuke most tért csak vissza a faluba, te meg újra rámászol!

sakura-ino neked semmi keresnivalód itt...

sasuke-sakura épp itt az ideje annak, hogy egy nagyon fontos dolgot tegyek meg veled, amit már sok ideje meg akartam tenni, nem igaz Ino?

Ino-(elmosolyodik) avarrejtekbe nem valók hisztis hazudós kislányok sakura! ezt jobb lenne elfogadnod

sakura-mit beszélsz?

sasuke-mi az utolsó kívánságod?

sakura- (megijed) hm?!

sasuke- (előrántja a kardját és egy minutum alatt szíven-szúrja sakurát) egy dolog lezára

sakura-(haldoklik) de, de miért, MIÉRT SASUKE? (megérkezik tsunade, kakashi, guy, naruto, shikamaru, kiba, choji, hinata, lee és tenten, sasuke óvatosan átkarolja Ino-t)

Kakashi-sakura te már a kezdetektől fogva csak teher voltál, így sasukét bíztuk meg azzal, hogy távolítson el téged.

naruto-boccs sakura, de mindig csak megjátszottam, hogy tetszel nekem, igazából szerintem elég randa vagy.

tsunade-mindig is sejtettem, hogy bekövetkezik a háború épp ezért felkészítettelek, de ez után már nincs rád senkinek szüksége (elmosolyodik)

shikamaru-komolyan te nagyon idegesítő csaj vagy sakura

hinata-hát-hát én-én is így-így dongolom

sasuke-ja és mellesleg sakura, inot szeretem (elkezd kuncogni)

ino-(szintén kuncog)

(egyesével mindenki elkezd röhögni, és egyszerre röhögnek sakura halálán)

sakura-sa-sa-sasuke (megd*glött szegénykém :P)

kakashi- (bedobja sakura holttestét egy verembe) naruto, mindenki, ki kér ráment? Nem én fizetem :P (és mindenki boldogan elmegy :))

2013. júl. 5. 23:42
 14/53 anonim ***** válasza:
60%
nagyon jó a fanfiction! :D
2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem olvasom a Narutot, a Shippuundent se nézem, csak az Egy akatsukis életén (youtube rajzfilm) keresztül ismerem a karakterek egy részét, de már ott is egy kis ........ De nekem legjobban az b@ssza az agyam, hogy bármelyik férfi karakterre rákeresek gugli képkeresőben, az első 50 találatban van legalább egy olyan kép, amin Sakurával smárol és ez kibszott idegesítő.Főleg Hidannel és Kakashival(ők az enyémek!)
2013. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
65%

Lol, ezt nagyon bírom. "Nem rajzfilm, anime!" Már hogyne lenne rajzfilm? Van sok idióta rajongó aki még nem is tudja miket néz. Szerintem keveritek a rajzfilm fogalmát a mesével. A kettő között (lényeges) különbség van.

Szóval az anime nem mese (legalább is nem mind), de attól még rajzfilm. Ahogy a manga is képregény.

2013. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindenkivel,csak egyen akadtam fel:a gyógyító technika 100%-ban ninjutsu.

Máskülönben én régebben szerettem ezt a lányt,de mostmár úgy utálom,mint tyúk a kést,még talán annál is jobban.

De nem csak te vagy ezzel így.

Úgy ahogyan mondtátok,Sakura a simában ütötte-verte Naruto-t,az meg állandóan "édes Sakurázott",én a Naruto helyében elküldtem volna valahova nagyon messzire.Teszi a nagyot hogy meg tud ütni valakit,arra nem gondolt,hogy ha Naruto visszaütne,azt nem köszönné meg.Alaptöriben egy Sasukemániás idióta volt,Naruto úgymond a szerelmi életét tönkreteszi,de mikor Sasuke elmegy,akkor bezzeg Narutonak rinyál...

Viszont meg kell hagyni,ő a legjobb gyógyító ninja ... De mit érdekel,ha semmit sem csinál ? Mellesleg a Shippudenből megtudtuk,hogy parancsolgató is...

2013. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

"ő a legjobb gyógyító ninja"

ööhh...nem, az Tsunade

2013. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Állítólag Sakura túlszárnyalta Tsunadét,de ha mégsem,akkor kijavítom,a második legjobb. (:
2013. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Nirata ***** válasza:
Szerintem nem szárnyalta túl...
2013. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!