Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felhőatlasz. Értitek?

Felhőatlasz. Értitek?

Figyelt kérdés
Nem értem. A Felhőatlaszban amikor Sonmival beszélget az archivista és mikor meg kérdezi, hogy mit gondol a halálról és ő azt válaszolja, hogy a halál csak egy ajtó, ha bezárul egy kinyílik egy másik. És hogy ő azt reméli, hogy amikor meghal az ajtó mögött Hea Yoo lesz és bejon az a rész amikor adam ewing hazatér és atõleli a feleségét (és pont ez a két színész játsza sonmi és hae Yoo-t) de akkor ennek nem előbb kéne lenni mint a sonmi időben?

2013. jún. 4. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Értelek, Sonmi úgy véli, hogy következő életében találkozik Hae-Yoo-val és ott is szeretni fogják egymást, de Ewing és felesége 1849-ben van, Sonmi pedig 2144-ben. Tehát az az előző élete volt Sonminak, nem pedig a következő. Ezen én is gondolkoztam. De szerintem ez egy aprócska baki a filmben (van egy pár), de ettől függetlenül átadja az üzenetét és így is egy jó film marad.
2013. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!