Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta a naruto shipped...

Aki már látta a naruto shippedent . Sasuke vissza tér a 7es csapatba?

Figyelt kérdés
Lécci meséld el ez pontosan h történik .

2013. jún. 2. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

-.- spoilert olyan nehéz kiírni?

lehet, hogy te már jóval előbb vagy, ami nem igazán érdekel,de tekintettel arra hogy ezt nekem akartad írni ezért ez mehetett volna privibe is nemgondolod???

azoknak most a legsz@rabb akik még a sima narutoban tartanak, a kommentedet nem olvasom végig

2013. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha van szemed láthatod, hogy a legesegelső kommenthez odaírtam: SPOILER a többi kommentben ugyanaz van, mint abban, mert kötötted az ebet a karóhoz...
2013. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
manga: igen
2013. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hanyadik rész körül tér vissza?
2013. jún. 8. 17:22
 15/21 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy küldtél egy képet de a sorozatban mikor,hanyadik rész kirül tér vissz?
2013. jún. 8. 22:19
 17/21 anonim ***** válasza:
Nos... ha így folytatódik a fillerezés, akkor jövô nyáron se.
2013. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Neharagudj de nem értem :(
2013. jún. 9. 09:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem nem egy kép, hanem maga a rész amelyikben újra összeáll a 7-es csapat... animében még nem volt. Az egyik előző válaszoló meg arra gondolt, hogy ha továbbra is ilyen szar részek lesznek, mint most, amik az eredeti sztoriban nincsenek benne, akkor akkor jövő nyárig se ér az anime idáig.
2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Lehet hoy ezt említeték de én is meg kell hogy említsem

SPOILER


amiután megtudja az igazságot Itachiról hogy Konoha kényszeritete az Uchiha mészrlásra megutálja konohát 2016-os részekben amikor Naruto vs Sasuke a shippdenben vissza megy mert ráébred valamire meg stb de amikor vissza megy fogdába teszik és hogy ne keljen ott tartani számüzetésbe küldik de nem örökre vissza fog majd térni

2016. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!