Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Naruto még mindig...

Szerintetek Naruto még mindig szereti Sakurát?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy a mangát követem és már nem tudom, hogy mit gondoljak. (Az eheti részben:) Tudom, hogy Kishi minden párosításnak eleget akar tenni, de azért ez egy kissé elég szánalmassá tette Narutot, - remélem poénnak szánta Naruto! :D

De a fejezet eléggé tetszetős volt összességében :D rég volt ilyen jó rész (csak az eleje... pf) :D



2013. máj. 22. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"de azért ez egy kissé elég szánalmassá tette Narutot"


Az egész sorozatot lassan azzá tette .. Nem érdem miért keveri bele a párokat (bár még mindig erősen tinilányok felkapásának érzem , mert semmi konkrét nem volt). Nem csak a párokat , hanem próbálja kb menteni a menthetőt , belekever már mindenkit mindenbe .. ezt ha az elején elkezdi és jól halad azt mondom grat , jól csinálta , de így hogy a történet végefele jut eszébe inkább csalódás . Próbál nagyot alkotni de nem bír , mindenki vagy Sasuke vs Naruto-ra számítt a végén vagy random párok öszejövetelére .. ha eleget akar ezeknek tenni akkor egy halom sablon lesz .. régen ez miatt lettem animés , szóval remélem a végére valami teljesen kiszámíthatatlant-t tesz , valami igazán epikus , még ha egy DB copy is marad legalább remélem a vége lesz egy normális kiszámíthatatlan lezárás .


(PL: Naruto és Sasuke megöli egymást és lessz egy feles vége . De pl a "feláldozom magam mert megkell mentenem a falut" dolog egyenesen csalódás lenne és akárhogy az volt a célja , remélem hogy nem lesz Hokage ) .


Eltekintve ettől viszont max 1-2év van hátra az arcból és lehet talán a manga is véget ér az arcal és nagyon valószínű hogy egy sablonos happy meal menü lezárást kap : mindenki megmenekül , madara obito dead , saske kebelbarát , hinata lett az aszonyom én meg hokage lettem , ez az a befejezés ami nagyon gyér lenne.

2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, habár a kérdéstől eltér :D

Igen, valamilyen szinten egyetértek veled, elég sok mindenki szidja a Narutot, hogy nem olyan mint régen, mint pl most te. De talán abba is bele kellene gondolni, hogy rengetegen! gyerek fejjel kezdték el és ők már "felnőttek", tehát kinőttek sokan belőle :)

Kiszámíthatónak mondják, miközben már azért kiszámítható, mert megszokták, megismerték a mangaka gondolkodását, és simán lehet következtetni, hogy mi lesz.

Szerintem elég jó manga.Most meg végképp :)

Az animét nem nézem már, mert az a minőség tönkre teszi a szemem :D:D:D ráadásul azok a fillerek.. sírni támadna kedvem ha meglátok egyet.

A sablon dumát mindig ellövik, de nem csodálkoznék azon, ha a DB-t is lemásolták.. manapság minden sablonra épül, nincs olyan történet amit ne találtak volna ki. Ezt felesleges felhozni. :)

Engem egyedül az zavar, hogy olyan feszültséget kelt az olvasók között ezekkel a párosításokkal, hogy az nagyon brutális :D én nem vagyok shipping fan, inkább azt mondanám, hogy nem szeretem Sakurat, de ha Naruto még mindig fut utána... hát akkor már őt is útálom :D



Egyébként mit jelent az hogy "arc"?

2013. máj. 22. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"gyerek fejjel kezdték el és ők már "felnőttek", tehát kinőttek sokan belőle :) "


Ebben igazad van .



"A sablon dumát mindig ellövik, de nem csodálkoznék azon, ha a DB-t is lemásolták.. manapság minden sablonra épül, nincs olyan történet amit ne találtak volna ki. Ezt felesleges felhozni. :) "


Hát szerintem azért nem .. műfajon bellül is meglehet maradni úgy hogy nem feltétlen viszed tovább a DB szálát , Lásd : Claymore , One Piece (részben) , Conan vagy pl a most animében futó : Shingeki no Kyoujin .


"Engem egyedül az zavar, hogy olyan feszültséget kelt az olvasók között ezekkel a párosításokkal, hogy az nagyon brutális :D én nem vagyok shipping fan, inkább azt mondanám, hogy nem szeretem Sakurat, de ha Naruto még mindig fut utána... hát akkor már őt is útálom :D "


Ezt a részét én se értem , sőt alapjában se , egy shounen fight anime .. jó volt az elején egyoldalú szerelem , de ennyi .. pl Naruto és Hinata jól emlékszem 3 normális szót nem váltottak egymással , most volt egy jelenetük a mangában , meg 1 pain ellen és ennyi . Ennyiből ne akarja beadni nekem a nagy szerelmet . Hinata messze jobb kari lenne ha eredetileg is olyan lenne mint a Road to Ninja mozifilmben volt .


"Egyébként mit jelent az hogy "arc"? "


A történetszálak az arcok , nem csak a storyk hanem a fillerek is , itt olvashtaod fullra mi melyik arcban volt : [link]

2013. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi. Mindig bevágta nekem valaki ezt az arc-ot, soha nem tudtam mit jelent :D ennyivel is okosabb lettem.


Azért Hinataval beszéltek már, ha pár szó is volt, de jelentősebb volt Sakura bármely kimondott "bölcsességétől"... :D

Hinata tényleg jobb lenne, ha bátrabb, meg egy kicsit erőszakosabb lenne, de azért az RTN-s túlzás :D De most talán a háború után hátha nagyobb hangja lesz! Reménykedek benne.


A végén én csalódott lennék, ha szomorú lenne. Nem szeretem a szomorú történeteket, inkább akkor legyen csöpögős, szivárványos boldogság, minthogy depis legyek tőle.

EZ a párosítás dolog meg nem is tenne szomorúvá, csak marhára feltud idegesíteni, hogy hogy ilyen hülye még Naruto, lehetne benne egy kis büszkeség :D.

Inkább ne lenne benne semmi párosítás, mint ez.

2013. máj. 22. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

elég nagy csalódás volt naruto beszólása. elég érzéketlen volt :/ sasuke beszólása is elég hülye volt :D

én még mindig reménykedek benne, hogy naruhina lesz vagy inkább semmi se, de véletlenül se narusaku, mert hányok tőle.

2013. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ne lett volna benne semmilyen párosítás...Senki nem illik senkivel össze, max. Ino és Sai meg Temari és Shikamaru, de ennyi... :(
2017. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!