Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A naruto cimu anime/mangaban...

A naruto cimu anime/mangaban Saasuke szereti Sakurat es titkolja mert o a bosszunak el vagy csak baratkent tekint ra?

Figyelt kérdés
Kerlek irjatok nagyon fontos lenne!!!Koszi minden kedves kommentelonek.

#gnvfr
2012. jún. 11. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dehogy!!!

Shippunden-ben Sasuke kinyirta volna Sakurát.Igaz Sakura is kiakarta nyírni egy mérgezet kunaival.

2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De tessék itt fent van az eddig megjelent összes Naruto rész [link] .Én már nem nagyon nézem mert a csajommal szoktam inkább csetelni.Mióta vele járok már alig kockulok is.:D
2012. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Sasuke sose szerette sakurát...nem is fogja...ott fog megdögleni ahol van, mert vagy Itachi, vagy Konoha ellen való gyűlölete örök szűzzé teszi...


Amúgy meg az előző kommentelőnek üzenem: Lehet egyszerre is csinálni a dolgokat ;)

2012. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 AnimeFanGirl^.^ ***** válasza:
100%
Hm... Sok SasuSaku fan van, ez tény. Sasuke szereti-e Sakurát? Ezt senki sem tudhatja, hisz nem látunk a fejébe. Lehet Narutot szereti, én azt sem bánnám. XP De vicctől eltekintve mind1, hogy szereti-e vagy sem, mert elég FanArt-ot így is találsz a neten. :D
2012. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
valószínűtlen mert Masashi Kisimoto is megmondta h a Shippuuden vége 90% esállyel NaruSasu shounen ai lesz.
2012. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő ez komoly?Köszi a segitséget de szerintetek tényleg NaruSasu lesz a vége???
2012. júl. 18. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:

NaruSasu SHOUNEN

vagyis Naruto és Sasuke összefog csapni és nem kizárt hogy a harc végén valamelyikük életét veszti

2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és ha valamelyiküknek annyi az biztos Sasuke lesz és nem Naruto
2012. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is Sasuke lesz köszi
2012. júl. 24. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint (mivel imááááádom a yaoit) annak örülnék legjobban ha NaruSasu lenne a vége!Sakura meg egy kis dög.
2013. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!