Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar: The Last Airbender...

Avatar: The Last Airbender csak szerintem rossz?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam, hogy milyen jó ez a mese vagy rajzfilm vagy nem tudom hogy hívjam, elkezdtem nézni, nagy nehezen megnéztem az első 10 részt, de eddig nagyon nem jó.

Van benne pár poénos jelent, vagyis Sokka-nak egy-két megszólalása tetszik, de idáig hülyeség, van egy Avatar, aki szinte semmit sem tud csinálni, néha találkozik Zuko-val akivel pár perc gagyi csatát lenyomnak, és ennyi.

Lesz jobb is, vagy ha eddig nem nagyon jön be, akkor hanyagoljam?



2013. máj. 18. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát , egész eredeti , amerikai lévén próbálják bele vinni a keletibb animés hangulatot , csak nem nagyon sikerül .. Szerintem közepesnél kicsit jobb 6/10es kategória..
2013. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad nekem sem jött be,de nem hagytam abba.A másodiktól beindultak az események,sokkal összefüggőbbek voltak a részek, a harmadik évad pedig már nagyon tetszett.
2013. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tetszhet mindenkinek minden. Én pl. azt nem értem, mi a jó a Star warsban.
2013. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem speciel az egész világa fogott meg,ez az elem-irányítósdi,de az első 10 részből még nem sok minden derül ki. Nézd meg a következő 10-et is,aztán ha azután sem tetszik,akkor nem a Te stílusod. Az első évad befejező részei mindenesetre nagyon látványosak,azok lehet,hogy megfognak majd.


De szerintem ha eddig nem fogott meg téged,ezután sem fog. Azért tégy egy próbát.

2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elem-irányítósdi még engem is érdekelne, csak szerintem nagyon rosszul van kivitelezve, legalábbis idáig.

Most kicsit meggyőztetek, hogy nézzem tovább, bár ha nézek még 10 részt, akkor már az egész sorozat harmadán túl vagyok, és ha nem fog tetszeni akkor hatalmas időpazarlásnak fogom érezni, szóval még gondolkozok.

Utóbbi pár részben is már nagyon sok résznél 1,5x-es gyorsítással néztem, szóval lehet nem az én stílusom.

2013. máj. 18. 22:50
 6/7 Krisipoke ***** válasza:
Nekem a kedvenc sorozatom, de az első évad szerintem a leggyengébb. Lehet, érdemes tovább nézni, bár lehet, hogy ha eddig egyáltalán nem tetszett, akkor ezután se fog annyira.
2013. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En megneztem az egeszet, es imadom! szerintem nezd a 3. konyvet, mert ott mar bonyolodik, es a rajzolasa is jobb!
2013. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!