Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto road to ninja miről...

Naruto road to ninja miről szól tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
azt mutatja be narutonak milyen lett volna az elete, ha a szulei nem halnak meg
2013. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen .


Madara miatt átkerülnek egy másik "világba" ahol fordítva történek a dolgok , mindenki szinte az ellentétje magának , naruto-t se narutonak hívják és naruto szülei helyett sakura szülei haltak meg és lettk hősök .


Az előző nagyon gyenge naruto mozikhoz képest egész jó lett , de így se egy nagy dobás a paralel world és a kiszámíthatóság miatt.

2013. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló:Naruto-nak nem olyan lett volna az élete,mert a szülei is az ellentétes világba kerültek,tehát ők is megváltoztak valamennyire.
2013. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És akkor én most bemutatom részletesen is XD Na de most ez nagyonnagyon erősen spoiler. :'D

Sakurá-nak elege van már a szüleiből,mert mindig az van,amit az anyja akar,az apja meg mindig helyesli.Ezt persze elpanaszolja Narutó-nak,akinek ugye nincsenek szülei,és ő azt állítja,hogy Sakura tiszteletlenül beszél a szüleiről.

Iruka meghívja Narutó-t egy ramenre,ahol Naruto elmondja,hogy egy kőbe vésett arcnál jobb ha valaki azt mondja mikor hazamegy,hogy "Isten hozott".(Vagyis annál hogy Naruto apja a falu hőse jobban örvende annak,ha a szülei élnének.Persze attól még büszke rájuk.)Naruto összekap Iruká-val,és mikor észreveszi,hogy a naruto-halcukor elfogyott és menma (szárított bambusz x3) van helyette a ramenben,elszalad.

És akkor megjelenik Madara,aki egy másik világba "küldi" Naruto-t és Sakurá-t,hogy megszerezze a Kyuubi-t.Itt Naruto-n és Sakurá-n kívül mindenki megváltozik,pl. Tonton fekete lesz (XD),Kiba macskaimádó és állandóan vitatkozik Akamaruval,Tsunade szemüveges,Kakashi ugrál,Gai unott pofákat vág,Shikamaru röhögve élvezi,ahogy a medencéből kifolyik a víz,Chouji nem akar sokat enni stb. XD

Na de . x'3 Naruto(akit ebben a világban Menmá-nak hívnak) apja,Minato helyébe Sakura apjának az arca van bevésve a sziklába.Sakura eleinte örül ennek,és annak is,hogy a kisgyerekek körülötte legyeskednek.És annak is,hogy Sasuke megjelenik és rózsát ad Sakurának.Megjelennek tehát "Menma" szülei is,de persze ők is megváltoztak valamennyire,ahogyan Naruton és Sakurán kívül mindenki más. c: Naruto nem örvend ennek,bosszantja,hogy Madara az emberekkel játszik,és főleg az dühíti fel,hogy a halottakkal is csak szórakozik.Sakurának kedvére való ez a világ,Narutonak nem.Aztán megfordul minden,mert Sakura szülei ugye halottak,üres a ház,meglátja,ahogy Sasuke a többi lánynak is rózsát ad,ahogy Naruto nevetgél a szüleivel (igen,végül sikerül jól éreznie magát velük),és rájön,hogy Naruto mennyire egyedül van. És ugye Naruto is mikor belép a házba,"Isten hozott"-tal köszöntik otthon.

Aztán Sakurát elrabolja Madara,Naruto utánamegy (persze a szülei másmilyenek,és nem akarják elengedni...),megküzd annak a világ Kilencfarkújának a jinchuuriki-jével,aztán jönnek a szövetséges Akatsukisok (lol XD) és segítenek neki,aztán kiderül,hogy az akivel megküzdött,az volt Menma,nem pedig Naruto egy másik névvel . x3

A világ tehát ismét a régi lesz,Sakura (szüleinek kisebb meglepődésére) megöleli szüleit,merthogy visszakapta őket,Narutó-nak megint nem lesznek szülei,de nagy meglepetésére saját házába benyitva Iruka bocsánot kér tőle amiért rosszul viselkedett vele és egy "Isten hozott"-tal köszönti őt otthon.

/Huh,na ezt is befejeztem x'D *letörli a homlokát*/

2013. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük hogy az egész filmet le spoilerezted ...
2013. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóltam hogy nagyon erősen spoiler,meg egyébként sem mondtam hogy elolvasd,ez annak van,akit érdekelnek a részletek.

Nem mondhatod azt,hogy nem szóltam,sz'al nem vonhatsz felelősségre.

2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tudod,nem kommentelni kell,hanem megnyomni a nem tetszik gombocskát. x3 És nem akarok senkit provokálni,vagy megsérteni,a félreértések elkerülése végett. :3
2013. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) am nekem már a spoilerek nem sokat számítanak mert mindig bele-bele nézek a shippuudenbe pedig csak a naruto 196.résznél tartok xd
2013. máj. 18. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
A NAruto a 130-215között filler ... szóval ..
2013. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit,ha nekem mondtad ^^
2013. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!