Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a hajrá...

Mi a véleményetek a hajrá csajok 5. részéről?

Figyelt kérdés

Ma és tegnap ment a viasat3-man.

Nekem nagyon tetszett,

a szereplőkről a véleményem:

Lina: belevaló csaj,az elején kicsit érzéketlen volt de aztán megkedveltem.Nagyon gyönyörű és jól mozog.


Sky:kedves és kicsit bénácska de meglehet érteni,nagyon szeretnivaló.Kinézetre olyan átlagos.


Even: aranyos és kicsit olyan jó fiús, jó az ízlése és az alkata.Lassan közeledik linához ez tetszik.


Avery: féltékeny és kicsit hisztis,jól mozog és ő is nagyon szép de önfejű.Viszont űvőlt róla hogy félti a versenyt lináéktól.


Glória:vicces és jó barát könnyen megszereti az embereket,de viszont nem tud főnökösködni...


Trayvonetta: jól mozog és vicces,viszonylag szép és bájos.


Kristina: félénkebb mint a többiek jó barátja skynak,hajlékony és olyan mintha kicsit üres lenne a feje.


Glória barátja: nevetséges és az a fehér zokni....nem tetszik a beszéd stílusa viszont sokat röhögtem rajta..


Avery barátnője:látszik rajta hogy Avery csatlósa,kicsit inkább lakálynak vagy olyannak nevezném akit Avery ugráltathat.


azthiszem ennyi lenne,írjátok ti is véleményt.Ó és maga a film nagyon jó rongyosra tudnám nézni.



2013. máj. 5. 16:38
 1/1 kutya222 ***** válasza:
ez kérdés? már vagy 10 szer megnéztem és nem unom :D
2013. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!