Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vámpírnapl...

Mi a véleményetek a Vámpírnaplók legújabb,4.21-es részéről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett!

Szerintem nagyon bátor és igaz baráthoz méltó dolog volt Matt-től, amit tett. És szerintem Rebekah tényleg érez valamit iránta.

Hát én őszintén szólva nem nagyon örülök, hogy Bonnie Silas-sal ügyködik, de csakis ezt teheti, és akkor hátha Jeremy <3 is visszajöhet majd.

Elenáról meg csak annyit, hogy ki nem állhatom, de azért örülök, hogy visszakapcsolta az emberségét, mert azért talán egy fokkal így csak jobb. De nem értem a Salvatore-tesók mit bírnak rajta annyira. "Teljesen ellentéte Kathrine-nek" Ahan persze! Sőt, még sokkal rosszabb is, mint Kathrine. Legalább benne van valami kis "tökösség", de Elena csak egy hisztis liba, és azt hiszi, hogy csak körülötte forog a világ.

Már nagyon várom a következő részt!

De azt nem értem, hogy most láttam a Facebookon is egyes Vámpírnaplók Fan-oldalakon still-képeket, de 4.23-asakat, és nem értettem, mert tudtommal minden évad eddig 22 részes volt. Ti mit tudok erről? Segítenétek?


2013. máj. 3. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Nem az volt az utolsó évada -amit vetített az RTL-, amikor a város alapító bulit tartott és begyűjtötték a vámpírokat, a vége felé Jeremy vámpír lett? -azt hiszem vmi ilyesmi volt benne. Most van már új évada? Hol láttad? Az RTL vetíti? Nem vagyok képbe mostanában, nem túl sok időt töltök tv nézéssel.
2013. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FannaL ***** válasza:

Itt neten lehet nézni angol szinkron magyar felirattal. Nem, Jeremy nem lett vámpír.

Igen most kivételesen 23 részes!! :)

2013. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FannaL ***** válasza:

KÉREM AZ ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÓT, HOGY HA NETÁN MEG AKARJA NÉZNI A TÖBBI RÉSZT IS AKKOR EZT NE OLVASSA EL MERT IRTÓ SPOILER! :D

Imádtam, de Klaroline fan vagyok, így amit Silas művelt, most Caroline-al azért adtam volna neki egy pár fülest. Elena, igen az Elena. Rebekah, azért bezárva lenni egy koporsóba x évig nem olyan fényes dolog, de Mattet sajnálom, mert még ő az egyetlen a baráti társaságába aki ember. Remélem a következő rész jobb lesz egy kicsivel(nem mintha ezzel bármi bajom is lett vna), csak azért mégis csak az utolsó előtti részről beszélünk, ahol mindig felborul a rend. :) Áhh de az Originals-t várom már a leges legjobban, na meg azt, hogy mi lesz Car+Nik párossal, de szntm semmi. :( Meg Jeremy is hiányzik egy kicsit.

2013. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett az a rész, főleg Matt és Rebekah miatt, de a Caroline- Klaus-Sileas jelenet miatt is, mert a Car-Klaus páros szerintem egyszerűen röhej.
2013. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fú, én bekönnyeztem amikor Elenának visszatért az embersége, meg akkor is amikor Caroline anyja felébredt. De Silas bekaphatja! Már úgy örültem hogy Klaus visszajött Caroline-hoz! Én Elenát alapból szeretem, csak eddig volt f*szfej amíg nem voltak érzései.
2013. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is megkönnyeztem az Elenás bekapcsolós résznél és akkor is mikor Caroline anyja majdnem meghalt.

Nagyon imádtam a részt! Elena tényleg idegesítő volt emberség nélkül emberien meg tényleg sokszor hisztis.. Arra leszek most majd kíváncsi, hogy tényleg meg akarja-e ölni Kathrint és hogy melyik Salvatore-val fog összejönni.

Mattet jobban imádom most mint valaha!:) Rebeka próbál emberi lenni, de azok után amiket művelt kicsit nehezen fogadnám el a jó oldalon, illetve csak inkább nem tudom elképzelni ott.

Klaus és Caroline párosnak még mindig drukkolok!:)


Nagyon kíváncsi leszek én is, hogy mi hogy borul majd most az évad végén és persze a The Originals-t is várom!:)

2013. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!