Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vámpírnapl...

Mi a véleményetek a Vámpírnaplók legújabb,4.20-as részéről?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon meglepődtem, és nagyon izgalmas lesz már Klaus miatt; el sem tudom képzelni, mint apuka. De amúgy jó rész volt, és végre nem Elena volt a középpontban. De én még mindig azt mondom, hogy "Klaroline"; Hayley-t nem annyira szeretem.
2013. ápr. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alig várom a The Originals-t!
2013. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább Caroline, mint Hayley, csak Caroline meg Tyler-ért van oda.

Nekem kicsit fura volt, de várom az Originals-t! Biztos nagyon jó lesz. Annyi, hogy nekem fura, hogy ennyi vámpír van és mindenki tud róluk.


Azért Elenának is drukkolok, hogy ismét érezzen és a jó oldalon álljon, mert már nem tudom, hogy milyen is az a jó oldal. Meg picit idegesítő, hogy mindenkit megöl és tiszta vad.:D Nagyon-nagyon várom a következő részt!


Amúgy a The Originals külön lesz igaz? Tehát az egy testvér sorozat lesz és a Vámpírnaplóknak pedig lesz 5.évadja, jól tudom?

2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Legalábbis én is így tudom.
2013. ápr. 27. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett!!!
2013. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 De_Dóri98 ***** válasza:
Nekem tetszett, bár nem tudom elképzelni Klaust mint apuka...
2013. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez az apuka dolog azért kicsit sántít... Nem tudom hány éves Klaus, de minimum 900 és ez idő alatt még nem ejtett teherbe senkit?!
2013. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez az apa dolog tényleg fura, de szerintem jó apa lenne Klausból. Nagyon család centrikus, csak valahogy nem illik a képbe:)
2013. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FannaL ***** válasza:
100%
Utálom Hayley-t, de csak a baba dolog miatt. A kedvenc részem az volt mikor Klaus-t kiosztotta Marcell, na kkor megdöbbentem, azt hittem Nik csak úgy ki-meg be a fülén, de nem, megharapta a vámpírját. :) Na mikor a végén ugye felhívta Car-t akkor nagyon örültem, de ha el is menne a városba Caroline, akkor meg félek Marcell megtalálná a gyenge pontját Niknek. (És egyébként ugyan ez a véleményem Hayley-ről.) De Tyler-t vissza engedi elvileg Klaus a városba, és így félek Klaroline-nak vége. De én csak amiatt nem örülök az Originals-nak mert elveszi az Originalsokat, tehát Ősöket, és nem Mysitc Fall-ba lesznek együtt.(Meg ugye akkor szerintem így tényleg nem lesz Klaroline). Meg úgy azért egész jó volt néha látni őket a Salvatore testvérekkel, a veszekedések meg minden. De kitudja még mit hoz a sors. Hiányozni fognak. :| De keringett egy olyan pletyka is a Hot-Dog(?)-on, hogy Candice is benne lesz a Spin-off ba. De áhh, tényleg nagyonhiányolni fogom őket, szinte csak miattuk néztem, mert elegem van már a Stelena vs. Delena cuccból. És nem tudom mit fognak kitalálni új ellenségnek, talán egy halhatatlan vérfarkas lesz..><
2013. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdekes lesz így két sorozatra bontva a dolog. Ha visszaemlékszel még a Vámpírnaplók elejére, az egész Elenáról szól és arról, hogy van két vámpír, Damon és Stefan akik testvérek és hogy ketten hogy küzdenek a lányért miközben még a vámpírság dolog is ott van. Nagyon élveztem az Ősi vámpíros dolgot is benne, de így talán még érdekes is lehet. Az mondjuk szerintem tuti, hogy a Vámpírnaplók nézettsége esni fog, mert az Ősiek nélkül nem lesz ugyanaz, de: akinek vámpíros érzelmi-fröccs kell, az nézi a TVD-t aki pedig véres-ősi vámpíros dolgokat akar nézni, az nézi a The Originals-t:)

Én legalábbis így fogom fel ezt a kettéválást.

Klaroline nekem is hiányozni fog. Végig a negyedik évadban szurkoltam nekik, de még mindig semmi:(


Jaj, ami kimaradt az első válaszomból:

Amikor Klaus szembeszállt Marcell-el, az nagyon tetszett, bírom, hogy nem fél senkitől(szinte). És az a rész is szép volt, amikor azzal a szőke pultos csajjal nézték a festményt az utcán, a nő elmondta, hogy mit lát benne Klaus meg magára ismert.:)


Szóval bármit is csinálnak, ebből a négy évadból ítélve biztos, hogy jó lesz!:)

2013. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én amúgy abban reménykedem még titkon, hogy majd az évadzáró részben lesz valami... már olyasmi, ami így kihatással lesz a továbbiakra... úgy értem ebben a Klaroline ügyben...
2013. máj. 1. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!