Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrorfilmek? Ajanlatok?

Rencike19 kérdése:

Horrorfilmek? Ajanlatok?

Figyelt kérdés
valami joo brutalis horror filmet kereresek de nem találok valaki vlami joot ajánlani valami ujat ???
2013. ápr. 24. 22:04
 1/8 HalkHogen ***** válasza:
Ilyen helyesírással (...) föltett kérdésre ennyit válaszolok.
2013. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Horváth Zsolt Levi válasza:

The ABCs of Death

A fekete ruhás nő - The Woman in Black

Ház az erdő mélyén - The Cabin in the Woods

Exit Humanity


Am a google sok kérdésre ad választ!

2013. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezeket már láátam :(((
2013. ápr. 24. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ringu

Shine

Thing

Grudge

Prisma

Hellraiser


Újak között régóta nincs jó film ... The Cabin in the Woods volt amit nagyon hypoltak , de az is közepes kategória.


Esetleg egy 2002es klasszikus , a Creep , egész jó film volt.

2013. ápr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Betolakodót kedves Rencike.
2013. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=_Vfdm6gC8-o :) én most nézem...állítólag be is tiltották egyes országokban. az utolsó kritériumodnak nem felel meg, de azért jó szórakozást hozzá! ja, elsőnek üzenem: a gépelési és ékezethiba (uj - új) nem helyesírási hiba, mikor tanuljátok meg?! :)
2013. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na-na-na. :) Ugyan nem az első vagyok, de a kérdés bizony tele van helyesírási hibának. Nem tudom, hogy Te honnan veszed ezt a baromságot, de még az is helyesírási hibának számít, ha rosszul jelöli a magánhangzók hosszúságát. Az teljesen más, ha nem tud ékezeteket írni. Ő viszont tud, mivel a 'találok' szót ékezettel írta. És még nem is említettem a vesszőhibákat, ami szintén helyesírási hiba. A horrorfilm is egy szó, az is hiba. Mondatvégi írásjel hiánya is hiba, továbbá ha össze akarta volna kapcsolni a két mondatot, akkor meg hiányzik a kötőszó vagy vessző.
2013. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az Atok 3 en azon elkiabaltam magamat pedig nem vagyok olyan...en besz@rtam...vagy a Mirrors2...a Retteges haza meg a Mama(ez a ketto mar nem tul ilyeszto).:D
2013. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!