Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy oldottátok volna meg...

Ti hogy oldottátok volna meg Tamás atya visszatérését? (Jóban rosszban)

Figyelt kérdés
Én biztos hogy úgy csináltam volna,hogy a tegnapi részben kiderül hogy Betty az egészet csak álmodta, mert az esküvőn rádöbbent hogy képtelen Kardoshoz kötni magát,miközben Tamást szereti,elájult és kómába esett.. és a nagy visszatérés az lett volna, hogy felébred és Tamás immár református lelkészként ülne mellette és szerelmet vallanának.. Kiváncsi vagyok,hogy lesz Hétfőn...

2013. márc. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én zombiként hoztam volna vissza, aztán pár rész alatt bemutattam volna, ahogy szinte az egész világon a zombik lesznek többségben, és az évad végére eljutottunk volna odaáig, hogy kiderül, hogy ez a The Walking Dead előzméyne.
2013. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem nézem ezt a sorozatot, de láttam az előzetest és meg tudom állapítani, hogy ezekhez képest én telefonnal értelmesebb sorozatot csinálok.

Azt az előzetest láttam, amikor Tomibáttya visszatér.

2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit túlkomplikálták, én a gonosz ikertestvért hoztam volna be, ugyanaz lett volna az eredmény, és egyszerűbb, hihetőbb lett volna, mint Balázs műtétje. Annyi vele a bajom, hogy túlbonyolították.


Vagy pedig azt csináltam volna, hogy Konrád valami hihetetlen zseni módszerrel újraéleszti Tamás atyát vagy hibernálja, vagy valami, és feléled. Nem lett volna hihetetlenebb dolog.


Viszont tény, hogy Tamás atya karakterében már nem sok volt. És ez nem úgy működik, hogy hirtelen átmegy ref. lelkészbe xD hiszen lemondhatott volna a papságáról, de a hite erősebb volt. Semmiképp se tért volna át.

Szerintem Balázs izgisebb személyiség, nekem jobban bejön :)

2013. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!