Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek igazam van?...

Szerintetek igazam van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintem Tamás atya úgy fog visszatérni,hogy Varga Balázs arcát át plasztikálják a balesete után. Ezért gondolom így: olyan a hangja mint tamásért meg olvastam,hogy teljesen más karakterbe fog visszatérni!!(jóban rosszban) Szerintettek?? A válaszokat köszi előre is! :)

2013. jan. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes felvetés, de a Szórakozás » Tévék, tévéműsorok topikban biztos jobb helye lenne ennek a kérdésnek.


Igen, igazad van! Meg annak is, aki ezeket a sorozatokat tartja az agydaganat és az időskori elmebaj okának!

2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
6%
Miből gondolod hogy mindenki nézi az ilyen szemetet.Ki a francot érdekli a Tamás atya egyáltalán ki az? De ne válaszolj nem érdekel.Jó hogy nem a barkácsolás témakörben tetted fel a kérdést. Azért irigyellek is hogy ez a legnagyobb gondod az életben.
2013. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én nézem :) és szerintem is ez lesz

:D

2013. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-dik válaszoló ez egy kérdés te nagy ész ha enyire unatkozol nem tehetek róla és ott van,hogy ez egy sorozat te hülye barom állat!! 1-3-dik válaszoló köszia választ,de attól még persze lehett írni :)
2013. jan. 20. 21:35
 5/7 anonim válasza:
0%
Tényleg hülye barom állat vagyok hogy nem nézem ezt a nyilván remek sorozatot.Teletűzdelve világsztárokkal nyilván.És ahogy az 1. válaszoló is írta én is attól félek hogy az ilyen sorozatoktól keletkeznek az agydaganatok.
2013. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jóvan téged ki kérdezed annak kell válaszolni aki sejti nagy ész!!
2013. jan. 21. 07:00
 7/7 cukikutyus ***** válasza:
Én is erre gondoltam,de remélem nem így lesz,mert az már nagyon mű lenne,így is már tele van a hócipőm azzal,hogy folyton megjelenik Tamás atya szelleme.Ilyen a való életben nincs,mert egy szellem legfeljebb homályosan jelenik meg,és nem minden nap...Különben is a Balázst alakító színész jobb megjelenésű,mint a Tamás :)
2013. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!