Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lehet, hogy úgy tér...

Nem lehet, hogy úgy tér vissza végleg Tamás atya a JB-ban, hogy annak a bűnözőnek az arcát olyanná operálják?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús, hogy a tegnapi előzetesben mutatták, hogy a balesetben az arca roncsolódott, és rekonstrukciós műtétre lesz szükség, vmint az sem lehet véletlen, hogy hasonlít a hangjuk, és hogy Bettyvel így kezdődik a "kapcsolatuk", vmi oka biztos lesz, hogy ez a gyerek most feltűnt a színen.. Vagy csak nekem túl élénk a fantáziám?:)
2013. jan. 17. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és mellesleg őt is a kórházból ismeri, ahogy Tamás atya sugallja, hogy az lesz az igazi...
2013. jan. 17. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hülyeség lenne, de meglátjuk
2013. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy így lesz. Méghozzá azért, hogy beépíthessék a Nap egyházába, mert Tamás atya a küldött, vagy mi x"D
2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, elég valószínű. Én azt hallottam, hogy mindenképp vissza fogják hozni a sorozatban, mint állandó szereplőt. :)

Amúgy olyan vicces, hogy mindenki JB-nek mondja, köztük én is, pedig amúgy JR. :D

2013. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én egy zseni vagyok!:DD
2013. márc. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!