Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon nyomaszató nagyon...

Nagyon nyomaszató nagyon félelmetes, vagy nagyon fordulatos, vagy nagyon elgondolkodtató film?

Figyelt kérdés

Olyan filmre gondolok, amit ha megnézek, akkor végig parázzak, és végig élvezzem ! Mondok pár példát : tükrök, mártírok, silent hill, fűrész, az árva, vihar sziget, a felolvasó, insidious, nem fogadott hívás, végső állomás !

Valami nagyon félelmetes szellemes horrort, vagy misztikus horrort néznék, vagy valamit amin borzonghatok... Esetleg valami furest gumphoz hasonló filmet, ami nagyon fordulatos !



2013. márc. 14. 23:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket ! :) a Hide and Seek nagyon jó film volt ! :D Leszedtem a két nővért is, majd kiderül milyen film ! :D
2013. márc. 19. 18:34
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez a két nővér elképeztően jó horror volt ! :D Miért nem ajánlják soha? :O Csomó horrorfilm van, amit sosem ajánlanak, pedig elképeztően jó !
2013. márc. 19. 21:19
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Hát én most ajánlottam :D szívesen.

Ha tetszett,a Yogen-t(előérzet) ajánlom következőre,legalábbis ha nyomasztó filmet akarsz.

2013. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Pont ilyen filmet kerestem amúgy mint a nővérek, amiben van némi halucináció, és a film végére derül ki az igazság ! :D

Előérzetet is megpróbálom valahogy beszerezni ! :D

2013. márc. 20. 06:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Ncore-on fent van a film.

Ha ilyen "hallucinációs" kell,akkor még tudom ajánlani a 23-as számot(thriller) Dark water(sötét víz) és a Kansen-t(fertőzés) és Long dream(nagai yume/hosszú álom)-utóbbi két filmet különösen!

2013. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a Kansen (az pont érdekelne nagyon) iylen 600 megássan van fent, úgy pedig nem nagyon akarom megnézni... De valahogy megszerzem ! :D amúgy ksözi a tippeket ! :)
2013. márc. 20. 20:53
 17/21 anonim ***** válasza:

Ncore-on van 1gb-s is,meg alacsonyabb verzió is,csak az szinkronos. Asiatorrentsen van 600-as,de van 1.32gb-s mkv/hd verzió is,épp a napokban tették fel. Szóval szerintem van miből válogatnod :)

(Egyébként én a 600 megásat néztem és nem volt rossz minőségű az sem.)


Amúgy ha teheted eredeti nyelven nézd.

2013. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Dylena válasza:

Nem tartozik szorosan ide, de engem mégis érdekelne. Miért "jó" ilyen jellegű (horror) filmeket nézni? Vagy milyen érzés?


Megnéztem én is kört még anno moziban, de kb. az volt az utolsó ilyen jellegű film, manapság, ha fizetnének sem néznék hasonló filmeket sem. Régen is a hideg futkosott a hátamon ezektől a filmektől, de akkor még ez belefért, ma már nem. Egyszerűen nem bírom nézni, ahogy szenvednek az emberek, annak ellenére sem, hogy tudom, ezek csak filmek.

2013. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a triller és a horror filmek a legütősebb filmek, akkroa fordulatok vannak benne néha, ami semmi egyéb filmben. A másik, hogy a szürrealitás szerintem a legjobb dolog a világon, nagyon élvezetes számomra szürreális "gonosz lényeket", vagy őrülteket nézni, szeretem a borzongást, amikor tudom, hogy bármikor történhet valami. Nem az emberek kínlódását élvezzük, hanem a váratlan dolgokat, amik izgalmasak.
2013. nov. 24. 12:21
 20/21 Dylena válasza:

Köszönöm a válaszod!

Az biztos, hogy általában érdekesek az alaptörténetek és borzongásban sincs hiány. Én kifejezetten szeretem pl. a misztikus vonalat, (a nem túl véres és kegyetlen) thrillereket, de nekem a horror szint már túl sokat mutat meg, olyasmiket is, amiket én már nem szeretnék látni.

Valószínűleg én túlságosan valódinak élem meg ezeket a filmeket, a szenvedést és a gonosztevőket is és ezért nem esik jól megnézni.

2013. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!