Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem elgondolkodtató az alábbi...

Nem elgondolkodtató az alábbi észrevétel?

Figyelt kérdés

A Filmkatalógus osztályzatai alapján:


Alkonyat - Hajnalhasadás, 2. rész (7 Arany Málna "győzelem")

(1215 osztályzat alapján 4.20)


Az Argo-akció (2 Oscar- díj)

(370 osztályzat alapján 4.15)


Mi a véleményetek?



2013. febr. 28. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A filmkatalógus az egyik legismertebb, és leggyakrabban használt "film katalógus", a felhasználók köre egyre inkább felhígul. Az Alkonyatnak pedig rengeteg a tini rajongója, akik szerintem nem sok jó filmet láttak életükben, ők felszavazzák az átlagot. De a szavazok száma is árulkodó. Én ezért hagyatkozok egy kevésbé ismert oldalra.
2013. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azon semmi elgondolkodtató, hogy a sok kis tinip*csa ezt a szennyet imádja.
2013. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Az IMDB-n pedig 5,7/10 (82.908 szavazat)az Alkonyat és 8,0/10 (135.226 szavazat) az Argo. Én ez az oldal látogatóinak értékelésében jobban bízom.
2013. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Á, az IMDB is nagyon populista, mert ami hypeolva van, az mindig többet ér el, mint amit csak kevesen látnak. Nem is beszélve a művészfilmekről. nem hiszem el, hogy az átlagember a filmtörténelem és a háttérismeretek nélkül a Bosszúállok után végigülné a Hukkle-t. Ha tényleges kritikát akarsz, menj filmes fórumokra.
2013. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!