Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből van ez a jelenet?

Melyik filmből van ez a jelenet?

Figyelt kérdés
Michael Clarke Duncan, és egy csomó pasi be van öltözve nőnek, Ő erre megszólal: "Jólvan r*bancok, ki a követlező?"

2013. márc. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Talán megtalálod...

2013. márc. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy elém rakod az összes filmjét még nem tudom, hogy melyikben volt ez a jelenet, talán ezért kérdeztem meg.
2013. márc. 2. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy valaki vette a fáradtságot és belinkelte neked a filmjeit, már, ha olyan baromi nehéz neked ez a bonyolult művelet. Látom az agyi kapacitásod azt már nem elég ahhoz, hogy rájöjj miért is hívtam fel a figyelmedet a linkre.
2013. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Huh. Még szerencse, hogy egy öt diplomás emberrel fújt össze a szél. Akkor megkérdezem még egyszerűben.


Szerinted ha tudnám melyik filmről van szó, akkor megkérdzném????????????????????????????????

2013. márc. 3. 00:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs a tegnap estiért, rossz kedvem volt...

Azért linkeltem a filmjeit, mert nekem néha az bejön, hogy a cím, netán a tartalma alapján beugrik, hogy melyikben is lehetett egy-egy bizonyos jelenet.

A Halálsoronban biztos nincs, nem kell végig nézned emiatt. :)

Kedves Mathiass tényleg ne haragudj a tegnap esti kommentemért.


Egy szintén több diplomás :)

2013. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

felületesen olvastam a kommentedet


ez is csak én lehetek...


:)

2013. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

El kell ismernem a 2. válaszod igencsak feldühített, de ugyanakkor hazudnék, ha azt mondanám ilyenvelem nem fordult elő. Fáradtan, nyűgösen csak odavágtam egy bunkó választ, mit egy darab csontot, aztán elmentem aludni. Másnap meg kezdődhetett a mentegetőzés, és a bocsánatkérés.

Spongyát rá, legalább Te felvállaltad és bocsánatot kértél érte :)

Még egy apró félreértés: Nem magamat mondtam öt diplomásnak. Ez szarkazmus volt. Téged neveztelek ötdiplomásnak, és én azért "hálálkodtam". Így utólag visszaolvasva tényleg kétértelmű :)


Michael Clarke Duncan-t szinte csak komolyabb filmekből ismerem, mint a Skorpiókirály, Dardevil, Halálsoron, de ezt a jelenetet vígjátékba sorolnám. Tőle max a Bérgyilkos a szomszédom van meg ebből a kategóriából :S

2013. márc. 4. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, utólag jöttem rá, hogy az öt diplomás kifejezésed engem illet. Értő olvasás egyes. :)


A kedvencem ettől a színésztől a Kutyafuttában. Ha még nem láttad ajánlom figyelmedbe. Aranyos kis film. (Te jó ég, remélem nem ebben van ez a jelenet!) :)


Amúgy, ha rájössz, hogy melyik az általad keresett film, majd közöld már velem is, mert meg szeretném majd nézni én is. Kíváncsivá tettél, mivel az az igazság, hogy nem nagyon tudom erről az színészről elképzelni azt, hogy ilyen szerepben tündököl.

2013. márc. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy filmszakit.

Azt mondja a Balek suli c filmben van a jelenet.

Nehogy utólagos kötekdésnek vedd, de nincs rajta a listán...

2013. márc. 11. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Pááffff, tényleg nincs rajta a listán. :D

Köszi, hogy leírtad, és ugyan már, az én kötekedésemhez képest te egy bókot írtál, dehogy veszem annak. :)

Nos, Billy Bob Thorton-tól kiráz a hideg, tehát majd megnézem valamikor...


Minden jót! :)

2013. márc. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!