Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből van ez a jelenet?

Melyik filmből van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Régen láttam ennek a filmnek az intróját. A régen-t úgy kell érteni, hogy úgy kb 6-7 éves voltam. De valamiért ez megmaradt nekem, és most már így félig felnőtt fejjel eljutottam addig az elhatározásig, hogy megnézzem :)

Tehát az egész, amire emlékszem az-az intró volt. A cselekmény alatt folyamatosan ugrottak fel a nevek, és erre nem esküdnék meg, de a narrátor a Bozai József volt. Ezzel nagyjából be is lőttük a készítés idejét, 80-as évek közepe vége, ill 90-es évek. A cselekmény annyi volt, hogy elment egy traktor a síneken. (szerintem ezért maradt meg ennyire, mert gyerekként nem értettem, hogyan lehetséges traktorral közlekedni a síneken:) A hátsó kereke ment a síneken, elől meg rendes vaskerekei voltak, úgy közlekedett a sínen. Közeledett a kamera felé, majd mikor kiment a képből, és az addig a lapátot támasztó csíkos ruhás fickók folytatták a pálya karbantartását. Nagyon meleg volt, mert mindenkiről szakadt a víz, illetve a következő jelenet is bizonyítja ezt. Ugyanis az úton messze a reszkető levegő mögött feltűnt egy ilyen forma furgon:


[link]


Mikor odaért megállt a vasúti átjáróban, és kiszállt belőle egy fiatal srác. Vizet kért a raboktól, mert felforrt a hűtővize. Erre az egyik rab poénkodott valamivel, hogy "izzó tűz kell neked, nem víz" a társai vigyorogtak, akárcsak az őrök. Még egyszer megkérte őket, hogy ne szórakozzanak, adjanak vizet, és innentől homályos. Még lövöldözésre emlékszem, tehát arra saccolok, hogy a srác azért ment oda, hogy kiszabadítson valakit, vagy valakijét, a felforrott hűtő sztori meg csak ürügy volt, hogy az őrök ne zavarják el. Akinek eszébe jutott erről a nem sok infóról az kérem, írja le. Köszönöm :)



2013. jan. 24. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!