Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rory-hoz (Szívek szállodája)...

Rory-hoz (Szívek szállodája) melyik pasi illik jobban (Dean, Jess, Logan)? +indoklás

Figyelt kérdés

Én Jess párti vagyok.Ahogy levetette a rosszfiú imidzsét tökéletesen illik Roryhoz.

Dean-nel nem sok közös van bennük.

Logan,pedig egy bunkó.


2013. febr. 17. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Jess. Logan tényleg elég bunkó, de szerintem ő is szereti Roryt. Dean pedig szerintem távol áll tőle. Nem az igazi. Jess a legjobb!:)
2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Szerintem Logan volt számára az igazi. Az elején valóban bunkó volt, de aztán sokat változott Roryért.
2013. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Deanre szavazok, hiszen ő az egyetlen, aki felért Rory szintjével!
2013. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A dean egy hisztis gyoker a joo neha kedvesvolt de aztan megint egy barom lett a logan haat o nagyon el van kenyeztettve es kisit tobkretette a roryt a ...jess volt az igazi mert o olyan okos volt mint o es csak jot akart neki perse o is volt bunko ... De csak h ne roncsa el roryt meg aztan ... Mwgis mondja neki a magajet mikor mar a logennel van h mi lett belole es igaza is van
2013. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jess!!!Dean tök bunkó volt jess-el amikor elkezdtek járni(rory+jess)pl.ott csicskáztatta meg még élvezte is közben meg ugy állította be magát mint akit a legszentebb.sztem undorító volt ez tőle,és képmutató.Logan meg nem izgi...jess volt az igazi(szerintem)
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jess!!


Dean egy kisvárosi gyökér, nulla ambícióval. Egy olyan lány mellé, mint Rory nem illik valaki, akinek semmi terve nincs azon kívül, hogy mikor focizik legközelebb a haverjaival.


Logan a vége felé jófej lett, de ott viszont a közös érdeklődést nem látom.


Jess baromi okos, a saját erejéből érte el, hogy kiadják a könyvét mert többet akart az élettől, hasonló az érdeklődése és az esze mint Rorynak. És Luke rokona, tehát csak jó lehet ! :)

2016. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abszolút Logan párti vagyok.Kiegészítették egymást Roryval,mindig volt miről beszélniük,mindketten nagyon intelligensek voltak,és Logan rengeteget változott Rory kedvéért.

Dean jól bánt Roryval,de nem voltak egy hullámhosszon.

Jessel pedig egy hullámhosszon voltak,de nem szerettem ahogy Roryval bánt.

Úgyhogy én Loganre szavazok.

2021. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!