Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien 3. részében kutyából,...

Az Alien 3. részében kutyából, , vagy egy ökörből kel ki az alien?

Figyelt kérdés
Régebben láttam a filmet, és le mertem volna fogadni hogy kutyából kel ki, de mikor minap újranéztem a bővített változatot akkor már egy ökörből kelt ki? Most akkor melyikből? És miért van két verzió?
2013. febr. 16. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy az Alieneket kik is teremtették? Prometheusból az jön le, h a space jockey-k, az AVP-ben meg határozottan kimondják, hogy a predatorok teremtették őket. hogy is van ez? :)
2013. febr. 16. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a mozi vagy a bővített változatot nézed. A bővítettben lecserélték ökörre.

A pontos okot nem tudom. Annak idején rengeteg harc ment David Fincher és a producerek között, hogy milyen legyen a végleges film. A mozifilmből egy csomó dolgot kivágtak. Fincher annyira berágott, hogy a 2004-es DVD kiadás összeállításában sem vett részt, pedig az arra felkerült bővített változat az ő elképzeléseit próbálja tükrözni.


Azt meg, hogy hogyan keletkeztek az alienek szerintem a mai napig nem találták ki. Szerintem a Prometheus tekintendő jelenleg a "kanonizált" verziónak, és az AvP pedig csak egy alternatív univerzum. Majd a Prometheus 2 mindenre választ ad. Vagy a 3. :)

2013. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jah.

dvd verzió ökör.

mozi verzió kutya.

az avp-ben meg nincs ilyen,hogy ki lett mondva,hogy a predatorok teremtették.

a hivatalos könyvekből kiderül,hogy az utazásaik során találtak egy bolygót,több ezer éve,egy bolyvilágot,ahol az alienek laknak,hangyabolyszerű körülmények között,és a perdatoroknak köszönhető,hogy szét lettek hordva az univerzumban.

a prometeusban meg ugye megint más van.

2013. febr. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!