Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összegyűjtjük a régi jó meséket?

Összegyűjtjük a régi jó meséket?

Figyelt kérdés

Nemsoká megszületik az első gyermekem és a párommal eldöntöttük , hogy nem fogy ilyen "szenny " meséken felnőni, mint a Dóra a felfedező, Go diego go stb...

Szeretném ha Ő is majd azokat a régi jó meséket nézni mint pl.: Sharon naplója, wunchpunc a varázskoktél..

Tehát segítenétek nekem összegyűjteni ?

Köszönöm :-)



2013. febr. 9. 21:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Magyar Népmesék
2013. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég olvastam A kis herceg c. könyvet, igaz, hogy felnőtteknek ajánlott nem gyerekeknek, de elég meseszerű az egész!
2013. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

A Dóra a felfedező jó!!!:D Amúgy,

Rupert maci - a nem 3D-s hanem a sima, Franklin (teknősös) -szintén a 2D-s, Babar -szintén a 2D-s, 80 nap alatt a Föld körül Willy foggal, Kimba a fehér oroszlán, Pufóka kalandjai, Albert mondja, Egyszer volt-sorozatok, Varázslatos iskolabusz, Kutyavilág, Süsü a sárkány, Totally spies, Vuk, Frakk a macskák réme, Mézga család, Dr.Bubó, Rexi, Fecsegő tipegők, Anne Zöld oromból, Etelbert a tigris, Louie élete, Andy a vagány, Mikkrobi, Hé Arnold, Kockás fülű nyúl, Pötty, Pingu, volt valami Mackóházi mesék, Süni és barátai, Tüskeböki és pajtásai, Hupikék törpikék, Mucha LuchaXD, Billy és Mandy kalandjaiXD, Sailor Moon - Holdtündér/Varázslatos álmok, Candy Candy, Witch, Phineas és Ferb, Én kicsi pónim-ból én az eredetit néztem, Jim Button, Dexter laboratóriuma, Scooby Doo

2013. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hol nem volt sorozat.

Mikor a felfedezőkről van benne szó meg stb.

2013. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :-)
2013. febr. 9. 21:39
 6/30 anonim ***** válasza:
3. vagyok, volt a Rossz kutya is:D:D "Szaladj Pöti!" XDD
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

juj!!!


Doug, Pöttöm George, Manóvári manók, Urmel, Delfi és barátai, Szippancsok, Flipper és Lopaka:)

2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Meg még Teszvesz város, Pindúr pandúrok, én a KND-t is néztem:) Krisztofóró, A nagy Hohoho horgász, Pumukli,


http://www.youtube.com/watch?v=udFDXbST5H4


http://www.youtube.com/watch?v=SVVTIxvkkG4


Spaced out, Tini nindzsa teknőcök, Bolygó kapitánya, Gumimacik, Szíves bocsok, Repülő bocsok, Pom pom meséi

2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Bátor a gyáva kutyára gondolsz?

Én régen oda voltam a providence a relytéjes kisvárosért :-)

2013. febr. 9. 21:49
 10/30 anonim ***** válasza:
Heuréka vára!!!:-)
2013. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!