Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Twilightot?...

Szeretitek a Twilightot? Olvastátok könyvbe?

Figyelt kérdés
Én imádom :D És már az egészet elolvastam
2009. szept. 5. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szeretem és olvastam minden részt, néztem a filmet is. A könyv sokkal jobb, mint a film, de a filmet is megfogom nézni, az összeset, mert érdekel. Egy kicsit engem is már untat ez a sok duma róla, de inkább a saját dolgaimmal foglalkozom, minthogy én is egy legyek azok közül akik azon vitáznak, hogy mért jó vagy mért nem jó. Ha nincs jobb dolguk akkor nekem 8 épp min vitáznak. az ő dolguk nem?
2009. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én láttam... Nagyon megtetszett ezért egy hét sem telt bele mire kiolvastam mind a 4 részt plussz a midnight sun-t:D nagyonjóó(Y)
2009. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is olvastam mind a 4et, láttam filmben is... Hát, az 1 nem rossz, a 2... pff... Jacob karaktere nagyon szimpatikus, de egyébként nulla, a három tetszett talán a legjobban, és a négy olyan szinten össze volt csapva, h az hihetetlen. Pláne, h a végén, mnt vmi rossz akcióban, mindenki baromira edzett a harcra, ahova ugyan eljött a hatalmas (:D) volturi, de aztán fülét-farkát behúzva elspurizott :D :D :D élethű :D

A filmek meg, sztem: Hát robert patttinson, mint a tökéletes pasi... :D, meg a forgatókönyv iszonyat béna volt, kb tőmondatokban beszéltek :D a 2. vszont tezstett, onnantól, h edward lelépett, odáig, h visszajött :D :D :D

2010. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!