Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek a twilightot?...

Szeretitek a twilightot? Szerettek szerepjátékot játszani? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ha a fenti kérdésre a válasz igen, akkor lépjetek be a twilight szerepjátékos fórumomra ! www.twilightworld.atw.hu és itt találjátok a Gy.I.K - ot is www.twfaq.atw.hu . Ha regisztrálni szeretnétek, akkor kérlek olvassátok el előbb a Gy.I.K -ot. Hidjétek el sokat segít. :)

Remélem tetszeni fog, sok szerencsét és jó szórakozást !

Üdv: Bella


2010. febr. 1. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Bella? Hát nem hiszem el, hogy ennyire bele lehet b**ulni ebbe a sz*rba.
2010. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
én meg azt nem hiszem el hogy valaki lehet ilyen bunkó, kedves első válaszoló
2010. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Az higyjétek és nem hidjétek -.-'

Innen is látszik a twilight agyiszintje...

2010. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szerepjátékokat szeretem,de a tvájlájtot rühellem.Nagyon izgalmas lehet egy játék ami egy olyan filmen alapul ahol egymásra néznek fapofával a szerelmesek.Ja de van benne edvárd akkor nagyonjó tényleg
2010. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hé .. ki a F**ZT ÉRDEKEL HOGY UTÁLOD A TWILGHTOT ??? CSAK ANNAK SZÓL EZ AZ EGÉSZ AKIT ÉRDEKEL ÉS SZERETNE JÁTSZANI. NEKED MEG MI BAJOD. HÚÚÚ MOST LESZAKADT AZ ÉG, HOGY AZT ÍRTAM, HOGY HIDJÉTEK... TUDOD TÉVEDNI EMERI DOLOG, FAFEJ !

AMÚGY CSAK FELVILÁGOSÍTÁSKÉNT: A SZEREPJÁTÉK ARRÓL SZÓL, HOGY A A KARAKTEREKKEL JÁTSZUNK, EZÉRT VAGYOK BELLA... NA JÓ ENNYIRE HÜLYE EMBEREK CSAK IS ITT LEHETNEK -.-"

2010. febr. 2. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
KÉREM CSAK AZ ÍRJON AKIT ÉRDEKEL ÉS NE AZ AKI CSAK AZÉRT ÍR, HOGY VERJE MAGÁT MENNYIRE NEM SZERETI A TWILIGHTOT! KÖSZÖNÖM.
2010. febr. 2. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor én leszek Penge és kigyakom az agész vámpír bandát!Idióta fangörl!
2010. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt bóknak veszem.
2010. febr. 4. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a twilightot, a szerepjátékot is, és a twilightos szerepjátékot is. :D Szerintem jó unaloműző. Csak az a kár, hogy már annyi fórum van ebben a témában... túl sok.
2010. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet. Én összesen 2 ilyen magyar fórummal találkoztam, és szerintem sokan vannak akik szeretik a twilight -ot és egy fórumra nem fér fel mindenki. :)
2010. márc. 15. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!