Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Twilightot?...

Szeretitek a Twilightot? Olvastátok könyvbe?

Figyelt kérdés
Én imádom :D És már az egészet elolvastam
2009. szept. 5. 18:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
imádom!!!!:) most olvasom az eclipse-t olvasom, de mivel ezt csak angolul szereztem be, így lassabban haladok vele, mint az Alkonyattal, meg az Újholddal:) de nagyon bejön!:)
2009. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

1. én elküldöm neked magyarul, csak irj egy e-mail cimet


amúgy én is nagyon szeretem, nemsokára befejezem a 4. részét :D


nem szeretek olvasni,d e ez valahogy leköti a figyelmemet :D

2009. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%

köszi, meg tudnám szerezni én is kalózfordításban, de könyvet mindig eredetiben olvasok(mmint nem pdf-ben, doc-ban), könyv formátumban:). nem értem, h miért kell ezért lepontozni.

1. válaszoló

2009. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Olvastam, mert reméltem hogy találtam még egy jó vámpíros könyvet, de tévedtem. Egy nagy nyáltenger az egész... romantikus hülyeség, félresikerült vámpírokkal.
2009. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Olvastam, a filmet is láttam, de szerintem mindkettő erőltetett vacak, nekem nem tetszenek. Általában ezért nem olvasok olyanokat, amik nagyon felkapottak, mert nekem azok sose szoktak tetszeni :) A Twilightot is csak azért olvastam el, mert a barátnőm nem hagyott békén vele.
2009. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Láttam az első részt filmben és nem volt rossz.El akartam olvasni,de mióta a csapból is ez folyik,és elkezdték hasonlítaNI a HP-hoz,valahogy elment tőle a kedvem.Nincs bajom azokkal akik szeretik,de kicsit idegesít már ez a Twilight őrület. De amúgy sem vagyok oda érte,nekem túl érzelmes.Nem szeretem a tömény szerelmi történeteket.De aki olyan típus,annak bizonyára nagy élményt nyújt,és biztosan jó könyv.:)
2009. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Thurston ***** válasza:
14%
Túl érzelmes volna? Szerintem ez max egy csiga érzelmi intelligenciájával nézve mondható egyáltalán érzelmesnek. Ezért is tartom szarnak. (Hát meg mert íróilag egy nagyn ulla, és milliószor látott közhelyekre épül, de az már mellékes. :3)
2009. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Alap. Imádom!!! Én is olvastam már mind a négy könyvet, plusz a midnight sun-t... És fantasztikus!!!

Annnnnyira imádooooom!!!! TWILIGHT 4EVER!!!

15/L

2009. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
A filmet láttam de nem tartom nagy eresztésnek!
2009. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
A filmet láttam de nem nagy durr!!
2009. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!