Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az átok (The Grudge,2004) c....

Az átok (The Grudge,2004) c. film mennyire félelmetes?

Figyelt kérdés
Mondjuk az Álmosvölgy legendájához képest? Attól nem féltem, sőt jópofának tartottam... Vagy az 1999-es Átokhoz képest? Meg úgy egyáltalán. Érdemes megnézni?

2013. jan. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmennyire.Az eredetik jók,ez nekem egyáltalán nem tetszett(bár a 2. és 3. részek jók voltak.)

Én ajánlom,az eredeti filmeket nézd,ha félni akarsz:


Ju-on:the curse 1-2(2000),egy-egy órás filmek,ezek a "legeredetibbek" és rögtön dvd-n dobták ugyan piacra,de ezek a legfélelmetesebbek ennek ellenére.

Ju-on:the grudge 1-2(itthon "A harag" néven jelent meg)ezek pedig a "véglegesített" verziók,ennek inkább csak a második része jó.Ezek után jöttek az amerikai remake-ek.

Ju-on:shiroi roujo(fehér szellem)

Ju-on:kuroi shoujo(fekete szellem).Ezek csak afféle folytatások,2009-ben készültek.

[link]


1999-es átok nincsen,vagy az eredetikre gondoltál,vagy arra a két 3 perces filmre,amiből készült a teljes film(fentebbi linken az is itt van).Azok 2-3 percesek,de ennek ellenére ha este nézed,azért rád tudja hozni a frászt.


Sorrendben írtam,ha megnézed őket,akkor úgy nézd,ahogy írtam,mert van egy rész,amelyik nem olyan jó és ha pont azzal kezded,akkor elmegy a kedved a többitől :)

Az álmosvölgyet sajnos nem láttam,ne haragudj.

2013. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem, én erre gondoltam:

[link]

Az átok a címe, és 1999-ben készült.

2013. jan. 25. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,hát annak semmi köze a 2004-es átokhoz,sem annak az eredetijéhez.Csak "névrokonság" van köztük :)
2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 soma9111 ***** válasza:
A két 3 perces filmre, amiről volt szó, azt a linket elküldenétek?
2015. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!