Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok dzsungeles, erdős,...

Cunciii kérdése:

Mondanátok dzsungeles, erdős, szavannás, ilyen természetben játszódó filmeket? Ne legyen 2004-től régebbi

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 07:05
 1/6 HalkHogen ***** válasza:
The Hunter (Willem Dafoe)
2012. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kutyahudeg

Éhezők viadala

2012. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HalkHogen ***** válasza:

A vadon foglyai

Afrika Expressz

Szafari Expressz

A medve

2012. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 3. hozzászóló meg nem tud olvasni...írtam hogy ne legyen régi.....értetlen, régiből énis tudnék sorolni
2012. dec. 31. 07:30
 5/6 HalkHogen ***** válasza:

Elnézést, mikor másodjára eszembe jutott pár film, már nem néztem át a pontos kérdést. Hibáztam.


1. Mondjuk ez nem jogosít fel egy olyan embert, aki (többek között...) a mondatvégi írásjeleket sem ismeri (vagy inkább csak lusta disznó kirakni), hogy kb. analfabétának nevezzen engem.


2. Az első választ is én írtam, az pedig minden kritériumodnak megfelelt. Eszerint vagy te se tudsz olvasni, azért nem nyögtél ki érte egy köszönömöt, vagy csak jóanyádék nem tanítottak meg alapvető illemszabályokra, "cunciikám".


Ennyit rólad, ha már rólam volt szó. Te tahó.

B. ú. é. ķ.

2013. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tahó vagy te...először olvasd végig hogy mit kérdezek, aztan pofázz!!!!!!!!!utálom a régi filmeket!!!!!!

de úgygondolom hogy én nem írtam ilyen sértő dolgokat mint te!

2013. jan. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!