Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar - Aang legendája c....

Avatar - Aang legendája c. mesével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hali!

Nevessetek ki, de fogalmam sincs, minek írtam ki a kérdést :) talán azért, mert imádom ezt a sorozatot, és 25 éves vagyok, természetesen a kolléganőimnek nem áradozhatok :D

Csak a véleményem írnám le. Nem tudom mi van velem, esetleg nem vagyok még teljesen felnőtt??? :) És nézzetek hülyének, de nekem Aang férfias. És nem kinézetre gondolok, hiszen tudom, hogy még csak 12 éves, hanem inkább a személyiségére. Imádom a valóságban is olyan embereket, akiknek van humoruk, de amikor kell, akkor meg összeszedi és odateszi magát, és igazi férfiként viselkedik :) (1. könyv 14. rész) Bár minden pasi ilyen lenne. Tiszteli és védelmezi, akit szeret :) és nagyon ari :)

végig imádja Katarát, és drukkolok nekik az egész sorozat alatt, és igazán összeillenek. Én úgy szeretném, ha lenne még folytatása, nem a Korra, bár az is jó, amikor látjuk, hogy mi történt velük, illetve hogyan folytatódik az útjuk :)

Na ezt leírtam :)



2013. jan. 14. 14:12
1 2
 11/11 LeonFan2000 válasza:
Mikorra várható a 3. A Repedés címmel?
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!