Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar - Aang legendája c....

Avatar - Aang legendája c. mesével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hali!

Nevessetek ki, de fogalmam sincs, minek írtam ki a kérdést :) talán azért, mert imádom ezt a sorozatot, és 25 éves vagyok, természetesen a kolléganőimnek nem áradozhatok :D

Csak a véleményem írnám le. Nem tudom mi van velem, esetleg nem vagyok még teljesen felnőtt??? :) És nézzetek hülyének, de nekem Aang férfias. És nem kinézetre gondolok, hiszen tudom, hogy még csak 12 éves, hanem inkább a személyiségére. Imádom a valóságban is olyan embereket, akiknek van humoruk, de amikor kell, akkor meg összeszedi és odateszi magát, és igazi férfiként viselkedik :) (1. könyv 14. rész) Bár minden pasi ilyen lenne. Tiszteli és védelmezi, akit szeret :) és nagyon ari :)

végig imádja Katarát, és drukkolok nekik az egész sorozat alatt, és igazán összeillenek. Én úgy szeretném, ha lenne még folytatása, nem a Korra, bár az is jó, amikor látjuk, hogy mi történt velük, illetve hogyan folytatódik az útjuk :)

Na ezt leírtam :)



2013. jan. 14. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
És mi a kérdés?? Amúgy 25 évesen elég gáz már azt írni, hogy láv... Ha meg tetszik, nézzed. Nem tiltja semmi.
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem is tudom, miért írtam ki, csak jól esett leírni. De ettől függetlenül köszi a választ. Nem vagyok gyerekes egyébként, viccből írtam ki, de úgy látszik nem volt annyira vicces, mint gondoltam.

De tényleg köszcsi. Puszcsi!

2013. jan. 14. 14:36
 3/11 A kérdező kommentje:
És egyébként az első válaszolónak igaza van, nincs kérdés. Pontosítok. Jó volt kiadni egy kicsit a gyerek énemet :) nem várok választ semmire, inkább csak véleményeket azoktól, akik szeretik a sorozatot :) nem az én észrevételemmel kapcsolatban, úgy általánosságban. Miért szeretitek, ki a kedvenc karakteretek. Mindegy hány éves vagy :)
2013. jan. 14. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodon tényleg kicsit változtathatnál,de szerintem nem baj,hogy nézed :) ezt felnőttek is sokan nézik,mert nagyon jó és tanulságos sorozat.
2013. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A köszcsi-puszcsi egy kicsit gonoszságból írtam ki, nem szoktam így beszélni :) Elnézést utólag is :)
2013. jan. 14. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Végre valaki más is észre vette Aang férfiasságát:D

Amúgy láttad már a Korra Legendáját?

[link]

Elég keveset szerepeltek még benne(Katarán kívül sajnos már egyikük sem él),de fognak többet is állítólag(látod Aangot?*0* Pubertás,jól csinálodXD Zuko*_* Sokka<3 Toph *.* Katara<3 Áááh de jó fannak lenniXD)


18L

2013. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:) ugye???? :D

Igen, már végignéztem a Korrát is, várom a folytatását, de nekem annyira nem jött be, mint az Aang. Nekem nem olyan látványos.

Aangnak meg a személyisége fogott meg. 12 éves, de okos, bölcs, látszik, ahogy szereti Katarát, ki is mutatja, de nem csüng rajta, amikor kell, akkor igenis keményen harcol, de közben meg olyan jó a humora :D

2013. márc. 2. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is jobban szerettem az eredetit,de úgy vagyok vele hogy Korra is része még a történetüknek,úgyhogy elfogadom teljes mértékben:) Meg amúgy szerintem hűségből is megéri nézni a Korrát,mert mellékágon Aangékról is szól,és sok mindent megtudunk majd róluk,mivé váltak,mi lett velük,mi van Zuko anyjával,kivel jött össze Toph ésatöbbi:) Úgyhogy én biztosan követni fogom a szériát:D
2013. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
en imadom! :)szerintem Aang es Sokka nagyon rendes sracok! kar, hogy ilyen pasik nem leteznek a valosagban! :(
2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van folytatása Aang történetének is,csak képregényekbe. Az 3x3 rész azt első 3 Az Ígéret a következő a Keresés az utolsó 3 pedig a repedés címet kapta. Magyarul még csak az Ígéret van meg de angolul sok helyen fent van a keresés is a 3. -ból még csak az első jelent meg.
2014. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!