Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcával kapcsolatban...

A Trónok harcával kapcsolatban lenne két kérdésem. Meg tudná válaszolni valaki?

Figyelt kérdés

1. A 2.évad végén Robb Stark küld egy csapat fegyverest, hogy szabadítsák fel Derest és mentsék meg a testvéreit.

De akkor miért égetik fel a várat, és miért kell a gyerekeknek elmenekülniük?

2. Olvasom a könyvet is (az első könyv végénél tartok). De szerintem nem egyértelmű hogy Syrio Forel meghalt. Azaz nincs konkrétan benne, hogy megölték, csak az, hogy egy fakarddal állt ki egy teljesen páncélba öltözött gyökér ellen, és esélye sem volt. De attól még foglyul ejthették. Nem lehet hogy ő és a második évadban feltűnt Jaqen egy és ugyanaz a személy? Hiszen az utóbbi tud arcot váltani, és szintén a harc mestere. Vagy csak túlkombinálom? :)

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 9. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nos 1 kérdésre: Nem a deres felszabadítására küldött katonák gyújtottak hanem a kaloózok.

A második kérdést meg túl kombinálod!

De ha tudno akarod a válaszokat ajánlom 04.01-től adni fogják a 3. évadot:D

2013. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár én csak a könyvet olvastam, abban úgy volt, hogy Ser Rodrik fel akarta szabadítani a kastélt, de jött Ramsay Bolton serege, és megölték Ser Rodrikékat és felgyújtották Derest. A sorozatba lehet másképp bolt.

Syrio Forell meg Jaqen Haghar pedig szerintem nem ugyanaz a személ, bár akár az is lehetne az alapján amit írtál :D

2013. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek!

Várom már a sorozatot is, de remélem arra sikerül elolvasnom a harmadik könyvet :)

2013. jan. 9. 16:18
 4/7 anonim válasza:

- Deresbe Roose Bolton küldte el a fattyát, Ramsayt, ő gyújtotta fel. Ser Rodrik épp visszatérőben volt, mikor elfogták a sorozatban, a könyvben felszabadítani érkezett Derest, de mindenképp megölik.

- Amikor ilyen megválaszolatlanul hagynak egy-egy kérdést, az mindig gyanús. Szerintem nem halt meg. Hogy Jaquen-e, azt nem tudom. :)

2013. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1,mert mire odaérnek,addigra a boltonok már átállnak és felgyújtják a várost.

2.syrio meghal.

2013. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre megkaptad a választ :)

Syrio szerintem nem halt meg. Igaza van az egyik válaszolónak, ha nem írták le szó szerint, hogy meghalt, az gyanús. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy ő Jaqen, de remélem még találkozunk vele.

2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja de, utánaolvastam és állítólag Martin kijelentette, hogy Syrio halott :(
2013. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!