Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyat. Első részét láttam...

Alkonyat. Első részét láttam nem rég és nagyon tetszett. Pár kérdésem lehetne a többivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval, először is pontosan hány film van? Tudom, hogy van olyan rész ami ketté van pontva, azzal együtt mennyi? Robert Pattinson és Kristen Stewart még együtt vannak(az életben)? :) Vagy csak le vagyok maradva? :D Valami olyasmit olvastam, hogy egyik megcsalta a másikot vagy mi... Előre is köszi a válaszokat. Kommentekbe még lehet kérdezek majd, ha jut eszembe kérdés . :)

#Twilight #alkonyat #kulissza #többi rész #Robert és Kristen
2012. nov. 19. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
4 film van. a 4. rész két részre van bontva. ( Breaking Dawn). Igen együtt vannak. Rob megbocsátott neki.
2012. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
...tehát 5 film van. :D 4 könyv és abból 5 filmet készítettek. :)
2012. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen 5 film van,de inkább úgy írtam hogy a 4. rész ketté van vágva, gondolom a kérdező sem hülye:D
2012. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, reméljük :D (nem, nem írom le, ami most gondolok...ááá)
2012. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!