Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto-sok van itt egy eléggé...

Naruto-sok van itt egy eléggé necces kérdés Sasuke és a Sharingan klánnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha Sasuke célja az hogy feltámassza a Sharingan klánt akkor mi a fenének ment megküzdeni Itachival illetve kockáztatnia az életét Orochimaruval mikor teljesen az lett volna ésszerű ha Konohában az összes nőnek gyereket csinál rengeteg fia lett volna mind Sharingannal és összefogva rengetegen megbosszulják mind azt amit meg akart bosszulni illetve rengeteg Sharinganos gyerek biztosítja a klán fenntmaradását? Nem ez lett volna ésszerű?

2012. nov. 19. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezen én is gondolkodtam anno.Sasuke azért akarta megölni Itachit,mert ő ölte meg az egész klánját,azaz szerintem az járhat a fejében,hogy az utódai veszélyben lehetnek,de nem is ez az elsődleges tényező,hanem az,hogy az Uchiha klán akkor nyeri vissza méltóságát és akkor támadhat fel,ha a gyilkosuk halott.Szerintem így gondolkozhatott Sasuke.Azért gondolj bele,mire egy sharinganos gyerek felnő és készen állna a bosszúra,lesz legalább 15 éves.A ninja világban meg bármikor meghalhat bárki,nem lett volna biztos,hogy mire felnőnek a gyerekek még él az,akin bosszút kell állni.Ha meg előbb biztosítja a klán jövőjét gyerekekkel,akkor is magára hagyni a sharinganos gyerekeket és bízni abban,hogy nem ő hal meg,az nem lehet alap kiindulási pont,hiszen a sharingan gyerekeknek sharinganos oktató kell.Szerintem Sasuke gondolkozott jól,ha belegondolok,én is a helyében ezt tettem volna.Sasukének az elsődleges a bosszú,és én is legelőször erre gondoltam volna a helyében.
2012. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a te családodat irtaná ki a saját bátyád, akkor az lenne az utolsó ötleted, hogy jaj várok x évet, összehozok egy sereget a saját kölkeimből, és majd együtt elintézzük. Csak képzeld magad a helyébe.
2012. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez lenne az ésszerű amit leírtam!
2012. nov. 19. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy ésszerűbb, de ha elvakít a düh és a bosszúvágy, akkor csak az jár a fejedben, hogy végre saját kezűleg kinyírd azt a szemetet.
2012. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem is úgy gondolkodott, h megöli a klán kiirtóját, aztán újra felépíti a klánt. Annak nem lett volna értelme, h Konohában minden nőn keresztül megy :D biztos olyat keresett volna, akinek vmi különleges ereje van,h tovább erősítse a klánt. Orochimaruhoz meg azért kellett elmenni és kockáztatni, mert a saját erejéből soha a büdös életben nem lett volna esélye Itachi ellen.


De a történet alatt, ahogy elkezdte megtudni az igazat az Uchiha-incidensről, sztem inkább úgy tervezi a klán feltámasztását, h az élete árán is, de megmutatja,h ez a legerősebb klán és beírja a saját és így a klánja nevét is a ninják történelmébe.

2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak a düh homályosítja el az ítélőképességét. Emlékezz, őt kisebb korában sosem ismerték el annyira, mint érdemelte volna, talán még le is alacsonyították Itachival szemben, régóta érlelődhet benne a bizonyítási vágy. Egyértelmű hát, hogy egyedül, önerőből akar boldogulni a feladattal. Ha mással végeztetné el a piszkos munka javát, nem egészülne ki a lelkiismerete és önérzete. Jirayát is leállította anno, mikor csapást készült mérni Itachira, nem véletlen. Számára nem maga a beteljesedés a hangsúlyos a megtorlásban, hanem a kivitelezés. Én teljesen megértem, de elég nehéz ezt megmagyarázni annak, aki alapvetően másképp gondolkodik.
2012. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsófuci03 ***** válasza:

Sharingan klán XD XD XD XD XD

UCHIHA

2017. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!