Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régebbi (valószínű...

Blackheart87 kérdése:

Keresek egy régebbi (valószínű) japán (kínai? , hong kongi? ) filmet.

Figyelt kérdés
Nagyon kevésre emlékszem, itthon ilyen Szív TV v. Msat (..) többször leadta. Volt benne dobócsillagozás és ha jól emlékszem ninják is (ezért gondolom, h. japán, bár lehet, hogy kínai). Ami segíthet, hogy a főszereplők 3an voltak (szamurájok?)és felbérelték(?) őket valamilyen ügyre (talán testvérek is voltak) és a legfiatalabb (fehérben volt, talán mindvégig) a végén úgy hal meg, hogy bekap 3 dobócsillagot a hátába, tovább harcol, de lándzsát kap a szívébe. (A helyszín olyan, mint a Kill Billben Pai Mei lakóhelye). Csak ő hal meg (és bejön az a fajta zene, ami inkább a kínai filmek sajátja, Tarantino is használja). A különböző pengék érintkezése is nagyon ki van hangsúlyozva hangeffektekkel. Kb. '70-es,'80as és max. a XIX. sz-ban játszódik. Tudom, hogy nagyon kevés és általános infokat adtam meg, de hátha van valakinek szintén nagyon tetszett és meg is maradt a címe....

#lándzsa #dobócsillag #japán v. kínai film #három harcos
2013. jan. 7. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A ninják néha vannak kínai filmekben is.Ha viszont szamurájok voltak benne,akkor az biztosan japán.aHong Kong meg kb ugyanaz,mint Kína,legalábbis ott is kínaiak élnek :)


Én hirtelen most a Dragon heroes,más néven Chinese heroes-ra tippelek,abban vannak hasonlók.

Esetleg az aranyszirmok átka még?


Talán egyik sem ezek közül,de remélem megtalálod :)

2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!