Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Kínában játszódó film...

Melyik Kínában játszódó film lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem sokra belőle, talán 10 éve láttam a TVben. Egy 2 részes dráma a film, ha jól tudom még a XX. század elején játszódik a film valamely kínai kikötővárosban. Az első rész lényege az, hogy egy híres hagyományos gyógyító már nagyon öreg, és haldoklik, nincs fia csak egy lánya és neki nem hajlandó átadni a tudását, a gyógyszerek receptjeit. Közben a lány beleszeret egy amerikai férfibe (talán katona?), később az is kiderül, hogy gyereket vár tőle. A férfi visszautazik Amerikába, a kislány megszületik, felnő de az anyja megbetegszik, a lány a anyja halálos ágyán megígéri, hogy elmegy Amerikába és megkeresi az apját.

A második rész erről a keresésről szól, a lány elutazik Amerikába, megtalálja a férfit ám az már hozzáment egy ellenszenves Amerikai nőhöz és van egy felnőtt fiuk. A lány beleszeret a fiúba és kiderül, hogy a fiú még az Amerikai nő előző házasságából való, így a szerelmük kiteljesedhet.


Még pár apróságra emlékszem, de ha valaki ismeri a filmet akkor már az eddig leírtakból valószínű felismerte.

Régóta keresem a filmet, nagyon megköszönném ha valaki tudna egy kicsit segíteni :)



2012. dec. 31. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem arra gondolsz,ami nemrég ment a tv-ben?Talán a filmcafén?Nem ugrik be a címe,de nemsokára befog,akkor leírom.
2012. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én emlékszem erre a filmre, valami "Vissza Amerikából!"de lehet hogy nem ez a címe,én nem rég láttam.
2012. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem láttam a filmcafén, mikor volt? Van annak a csatornának valami online műsora amin informálódhatnék egy kicsit?
2012. dec. 31. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy az a film volt,amire Te gondolsz.Az amerikai férfi-kínai nő az stimmel,az is,hogy el kell válniuk egymástól,de végig nem láttam.Valami sárkány volt a neve,vagy nem tudom...még gondolkodom rajta.
2013. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy ezt keresed:

[link]

2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!