Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy angol sorozat címét...

Tamássss 100 kérdése:

Egy angol sorozat címét keresem ami egy kocsmába játszódik a kocsmárost Rönének hívták a 2-dik világháborúba történik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Fájdalmasan hülye vagy öregem.
2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
te nem szoktál tévedni? az a primitív ahogy te reagálod le,nem mintha értékelnéd amit írtam! most biztos anyád büszke lenne rád!!!inkább csajoz vagy mulass ne itt éld az életed,na ez a borzasztó!!!! nyugodj meg már van 3-D neked hogy nő közelbe juthass. :)
2013. jan. 5. 20:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem csajozok köszi, nem vagyok lezbi, kösz. De legalább ennyire gyökér sem, mint te... (Y)
2013. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ezzel csak magadat minősíted! a lényeg felet elsiklottál ami a lényeg hogy nincs életed! biztos most is tömöd a bucid igaz jól gondolom? egyedül mert nincs senkid itt éled ki magad. jó étvágyat az élethez!!!!! neked ez jutott! egyél még egy kicsit!
2013. jan. 5. 20:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Már vacsoráztma egy ideje köszi, család meg üzeni jól van. Van valami értelmes beszólásod is? (Amit talán helyesen le tudsz írni...)
2013. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát tudod akinek családja van az nem itt van nő létére. talán néz tükörbe és gondolkozó el az életeden. és nem én szóltam be te voltál az az értelmes.
2013. jan. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!