Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mostanában kevés animét...

Mostanában kevés animét találok ami felkelti az érdeklődésemet, a lényeg, hogy legyen benne szerelem, humoros is legyen, tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
megköszönném ha egy rövid ismertetőt is írnátok vagy véleményt, hogy miért érdemes megnézni és hogy neketek mi tetszett :) az az igazság, hogy már sokat láttam amik nagyon tettszettek az a special a, kaichou wa maid-sama, ouran high, yamato nadeshiko shichi henge, inuyasa....és még van jó pár, ilyesmikre gondoltam mert ezek humorosak romantikusak és az első perctől kezdve élveztem és a rajzolása is tetszett...szóval pls segítsetek ):
2012. dec. 22. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Angel Beats! egyik kedvencem ha még nem láttad nézd meg :)

[link] ismertető

Gosick szintén egyik kedvencem, nyomozós van benne szerelem is.

[link]

Hana yori dango szintén kedvenc. Régi ,de nagyon jó én a grafikája miatt nem akartam belekezdeni de aztán rá vettem magam és nem bántam meg

[link]

Itazura na Kiss imádom eszt is romantikus humor is van benne.

[link]

Peach Girl kedvenc :)

[link]

Tasogare Otome x Amnesia tegnap néztem meg tök jó

Fushigi Yuugi ez is nagyon jó csak régebbi de sokat nevettem rajta és romantikus is

2012. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Vampire knight:


Yuki Cross / Kurosu Yuki [Krossz Jüki] a Cross Akadémia igazgatójának örökbefogadott lánya. Az akadémia célja az emberek és vámpírok közötti békés együttélésének megszilárdítása, ezért nappal és éjszaka is folyik a tanítás. A "nappali osztály" tanulói nem tudják, hogy az "éjszakai osztály" diákjai valójában vámpírok, és a lányok hajlamosak körüldongani őket, amikor csak tehetik.

Cross igazgató örökbefogadott gyerekeinek a feladata biztosítani a békét a két faj között. Yuki erre a tökéletes személy, ugyanis a vámpír diákok vezetője, Kuran Kaname kimenti minden bajból, mióta csak az eszét tudja - ami mellesleg röpke tíz évet jelent, ugyanis Yuki képtelen visszaemlékezni, mi volt azelőtt, hogy egy havas éjjelen Kaname megmentette egy vérszomjas vámpírtól. Yuki egészen azóta odavan Kanaméért.

Cross igazgató örökbefogadott fia, Kiryu Zero [Kirjú Zéró] viszont messze nem lelkesedik ennyire a vérszívókért. Ősi vámpírvadász családból származik, a szüleit vámpírok ölték meg: az ellenszenvet már ez is épp eléggé megmagyarázná, de ezen felül van még egy titka...


lovely complex:


Koizumi Risa az átlagosnál magasabb lány, Otani Atsushi pedig az átlagnál alacsonyabb fiú. Mindkettejüket sok negatív tapasztalat érte már a magasság-problémája miatt, de töretlenül keresik tovább a szerelmet. A személyiségük ijesztően összeillő, de a világért sem vennének tudomást róla, helyette elválaszthatatlan barátokként éldegélik napjaikat.

Idővel Risa azt veszi észre, hogy ez az érzés talán már több, mint egyszerű barátság…

De vajon lehet jövője egy ilyen mulatságos kinézetű párosnak?


A Lovely Complex imádnivaló szerelmi történet és tömve van jobbnál jobb poénokkal. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akibe szorult egy kis humorérzék. Film is készült belőle, ott kicsit siettették ugyan az eseményeket, de aki nem ismeri az animét és nem várja el tőle ugyanazt, amit már látott, annak nem lehet kifogása ellene.


Nekem ez a két anime a kedvencem tele, van romantikával és nevetéssel csak az a gáz hogy 2.évadosak a Vampire knight-nek azért lehetne fojtatása. :((

2012. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
REMÉLEM TETSZENI FOG!!
2012. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Selfshadow válasza:

"Sokat" ismerek, egy párat leírok, remélem lesz olyan, ami elnyeri a tetszésed :)


Aishiteruze Baby: [link]


Paradise Kiss: [link]



Suki-tte Ii na yo.: [link]


Tonari no Kaibutsu-kun: [link]



Toki wo Kakeru Shoujo: [link]


Midori no Hibi: [link]



Dance In The Vampire Bund: [link]


Bokura ga Ita: [link]


Ha még szeretnél többet, szívesen küldök ;) :)

2012. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig annyi van mint égen a csillag...

Tudsz válogatni :

[link]


AA-n tudsz keresni ismertetőt magyarul is .

2012. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek ^^
2012. dec. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!