Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is a 6. Harry...

Szerintetek is a 6. Harry Potter film a legbénább?

Figyelt kérdés
most nézem, és megint megállapítottam, hogy ez a leggagyibb, pedig könyvben jó volt.
2012. dec. 9. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nézem fél szemmel, de szerintem tök jó, feltünt benne egy vörös csaj, most azt várom mikor jön megint.
2012. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Heló!


Igen, szerintem is ez a leggyengébb. Megy az egész, várod, hogy na, na?? Aztán semmi. Végig unalams és tele van oylan részekkel, amik nem voltak ak öynvben, illetve megitncsak kiamradtak olyanok, amik fontosak lettek volna - az Odú megtámadása egyenesen röhejes. Persze ez csak az én véleményem, meg is kapom majd érte a piros kezeket, de ez van ^^.

2012. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D ez a válasz tetszett :)) Az én személyes véleményem, hogy imádom, hiába tér el kb minden porcikájában a könyvtől :D Megmondom miért tetszik.. mert nem tudom van e nagyobb fan mint én és úgy gondolom, hogy megint csak több mindent látok úgy a sztoriból, szóval nem azt amit a könyvben olvastam, hanem egész mást, és amit elképzeltem a könyv által az úgy is marad, a filmben meg megint mást látok :) Remélem érted :D De ha ennyire "a legbénább", akkor nekem az 5 tetszik legkevésbé, a rendezése miatt.
2012. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem a legjobb.

mert ugye mindenki várta a sok merengős utazásos jelenetet,aztán volt a filmben 2db a 8db helyett ha jól emlékszem.

uh gyakorlatilag csak a lényeget kasztrálták ki a filmből.

2012. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM! Az ötödik a legrosszabb. A hat jól sikerült.
2012. dec. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hatos az egyik kedvencem :D Az ötöst szeretem a legkevésbé :D
2012. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. A hat még az ötnél is unalmasabb lett :(


És az első hozzászólótol szeretném megkérdezni, hogy ő véletlenül nem Ginny Weasleyre gondol?


Amugy meg a négytől felfelé filmek közül egyik sem az igazi, könyvből viszont nagyon jók :)

2012. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!