Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Harry Potter filmeken a...

Ha a Harry Potter filmeken a halottaknak szellemük lesz a Roxfortban, miután meghaltak, akkor Sirius, Lupin, meg a többi halott miért nem jelenik meg kísértet formájában? Ők miben mások?

Figyelt kérdés
Ez csak úgy érdekelne :)

2012. okt. 28. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem minden halott lesz szellem. A többség tovább megy. Csak vannak akik úgy döntenek,hogy itt maradnak vagy nem engedik őket. Fejnélküli Nick például (de ez nem biztos rég volt már :D) egy nőciért maradt. De aztán megbánta.

Jaj de szeretem a Harry Pottert!! :D Kár,hogy vége van :(

2012. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Amúgy én is sajnálom, hogy vége van. Így utólag azért még felmerült bennem a kérdés, hogy pl Sirius miért nem maradt? Ő kötődött Harry-hez... :))
2012. okt. 28. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen de szerintem az úgy elég rossz lenne. Mármint akkor nem is él az ember de nem is hal meg. Egy köztes állapotban van. És az úgy béna. A 7. részben amikor Hermione felolvasta a halálos ereklyéket abban is az volt,hogy hiába élesztette fel a középső fiú a mennyasszonyát annak már elszált minden életkedve és csak árnyéka volt önmagának. szerintem ez a szellemekkel is hasonlóképpen van.
2012. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszi! :)
2012. okt. 29. 07:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazi élet. ÖRÖKKÉ tengődniük kell a két világ között, nem kapnak megnyugvást. De szerintem ha valaki mondjuk szellemként maradna a szintén szellem szerelmével, az nem lenne olyan rossz. :) Csak ugye az az örökké elég hosszú idő.
2012. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet! 5. végében minden kérdésedre választ találsz. Utolsó fejezet.
2012. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!Nemrég néztük meg barátnőmmel az összes részt,és akkor fogalmazódott meg bennem ugyan ez :)

Pont Sirius kapcsán :)

2012. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A válaszom neked is ugyanaz.
2012. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs meg a könyv.
2012. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem azert,mert csak azoki maradnak szellemnek,akik mar nem tudnak megnyugodni es kiserteni!Sirius es Lupin lelke biztos nyugalomra talalt es vegre megpihenhetnek.
2013. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!