Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná nekem írni...

Valaki le tudná nekem írni hogy mi lesz a legeslegvége az Alkonyat-saganak? Mi lesz Bellával, Edwardal. Na és Jacobbal?

Figyelt kérdés
Összesítve happy and-el fejeződikbe?
2012. dec. 3. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Bem baj ha már vki. elöbb leírta mint te/Ön ,több választ is szívesen fogadok! Köszi
2012. dec. 3. 22:12
 2/10 Petrus601 ***** válasza:

Happy end lesz.:)

Jacob bevésődik Reneesme-nek/be, Bella megvédi a harc közben a családját és a barátait. Boldogan élnek míg meg nem halnak.:D

2012. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bella gyereke vámpír lesz?És ha igen akkor nem gondolnak bele, hogy egyszer Jacob meghal és ott marad Renesmee?(lehet hogy nem jól írtam a nevét)
2012. dec. 4. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem a legutolsó rész volt,szoval még semmi nem derül ki h mi lesz a vége. Csak valaki a neten el kezdte terjeszteni h ez az uccsó.a következö rész is készülöben volt de valaki felrakta a netre az egésszet,é az írónö egy idöre abbahagyta azt.de az folytatódni fog. A neve egyébként midnight sun.:D
2012. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jujjjj dejó hogy nem ez az utolsó rész! nagyon köszi a választ!
2012. dec. 4. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
:D:D énis (sajnos) nagy megszállottja vagyok (15/f) és addig kutattam amig biztosra nem mentem,az uj rész elsö 12 fejezetét feltörték és felrakták a netre,ezért az írónö egy idöre abbahagyta az írást,de folytatni fogja.ezt értették sokan félre és azt hitték hogy teljesen abbahagyja
2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
huhhh...hát inkább vártak volna..mint hogy abbahagyja a könyv írását...amúgy én eddig nem szerettem,sőt kifejezetten szarnak gondoltam..de mikor megnéztem a második részét..belebolondultam!!:)
2012. dec. 5. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
lol nekem is ugyan ez volt csak az első részét néztem meg
2012. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Petrus601 ***** válasza:

A Midnight Sun az ugyanaz, mint az Alkonyat (1. rész), csak Edward szemszögéből.

Úgyhogy az utolsó része a Breaking Dawn.:)

2012. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de azt abbahagyta és folytatja elvileg :D jacob meg reneesme is benne lesz,mármint a jövőjük
2012. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!