Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a baj a Twilight filmekkel?

Mi a baj a Twilight filmekkel?

Figyelt kérdés

Most komolyan, én eddig én nem láttam egyet sem, csak most néztem őket, ahogy mentek a tv-ben.

sose nem is akartam megnézni, láttam mik keringnek róla a neten, a tesóm is azt mondta, hogy az egy idióta filmsorozat (közben megjegyzem még ő sem látta).

miért alakult ki róla ez a vélemény a fiúkban?

párommal már nem a tini korosztályhoz tartozunk, de szerintem egyáltalán nem rossz filmek, és páromnak sem volt ellene kifogása, neki is tetszett.


miért mondják azokra a fiúkra akiknek tetszik esetleg, hogy melegek? ok, vannak benne nyálasabb részek, de attól függetlenül, egy izgalmas és érdekes film.



2012. dec. 3. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségnek semmi, csak divat utálni.
2012. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt látom. nem értem én ezt..
2012. dec. 3. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap megnéztem a TV-ben amit leadtak részt,nem azt mondom hogy nézhetetlen sz*r, de hogy mire fel ez az ekkora őrület a Twilight-al kapcsolatban azt nem tudom felfogni,mert amúgy egy középkategóriás film kb.
2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szabc válasza:
sokak csak divatból utálják,a fiúk azért is,mert a lányok odavannak a bennük lévő pasikért,meg vannak olyanok is akik azért nem szeretik,mert ők is látták a túl nagy felhajtást körülötte és feleslegesnek ítélik.
2012. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiú vagyok szerintem nem rossz, de Bella az kiállhatatlan, színészként nem láttam értelem alakítást tőle
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
értelmes*
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igen, én is azt látom, hogy ez csak egy műbalhé, hogy most utálni kell ezeket a filmeket.

2012. dec. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!